“Chrzciny w Piano rewelacja”
Restauracja Piano — recenzja

Restauracja Piano
Opis: Restauracja Piano mieszcząca się w hotelu BEST WESTERN Airport Modlin specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. To doskonałe miejsce zarówno na śniadanie, lunch, spotkanie biznesowe, jak i uroczystości rodzinne czy imprezy firmowe. Miejsce to cechuje wspaniała kuchnia, profesjonalna obsługa, doskonała lokalizacja i bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny, nowoczesny, doświetlony naturalnie lokal. Pomocna Pani Manager i bardzo miła obsługa. Różnorodna oferta dla przyjęć okolicznościowych. Pyszne dania główne jak i przystawki na stole. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Dziękujemy, JMK0311

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam restaurację Hotelu Mazovia.

Klimatyczne miejsce z bardzo ciekawym pomysłem na siebie.
Jedzenie na najwyższym poziomie, obsługa również bardzo pomocna i kompetentna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Brak mi słów, bo jadlem łososia i był genialny w sisie cytrynowym i poprostu uczta dla podniebienia. Zdecydowanie polecam zarówno restauracje jak i cały obiekt. Bardzo umiarkowane ceny jak na tej klasy obiekt, a obsługa tak uprzejma że zawsze kiedy przyjadę na gofa na Rajszew lub Sobienie Królewskie to na pewno zatrzymam się w tym obiekcie. Śniadania równie genialne. Szczerze polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Lord_Ahmondiev
Zrecenzowano 9 września 2018

Znakomite posiłki. Wykwintne, dobrze skomponowane, bardzo ciekawe i niesamowicie smaczne. Bardzo rozsądne ceny! Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, TomasSailor
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Stolowalem się w tej restauracji przez dwa tygodnie, Jedzenie świeże i dobre, bardzo dobry żurek, stek wołowy dobry, tatar bardzo poprawnym i świeży, generalnie do dań nie było się do czego przyczepić. Jednak obsługa nie była chętna do współpracy, niektóre Panie wręcz obrażone że coś od nich chcemy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MARTINEX4

Restauracja Piano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Piano? Podziel się wrażeniami!