“Smacznie i tanio ”

Slow Food - Mińska Pyza
Zrecenzowano 16 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie bomba. 40 dychy za 4 zupy i 4 drugie dania a w dodatku smacznie. Polecam strogonowa. Jak jest pora obiadowa to trzeba poczekać na nawet 30 min. I dlatego 4 gwiazdki

Dziękujemy, Marek K

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Na szybki posiłek można uznać to miejsce za w miarę dobre. Jedzenie każdego dnia może znudzić z powodu dość małego urozmaicenia. Miejsce dość małe w aranżacji stołówek z "okresu słusznie minionego". Korzystałem kilka razy i mam mieszane uczucia - trafiałem smacznie i ciepłe dania ale bywał mix odwrotności (może ze względu na porę wizyty).
Na posiłek od czasu do czasu można odwiedzić

Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano 9 maja 2017

Fenomen Pyzy trochę mnie dziwi. Jedzenie jest niesmaczne, przypomina to, co podawano kiedyś w stołówkach kolonijnych. Zapach we wnętrzu nie zacheca.Jedyne, co jest super, to obrazy z Mińska na ścianach.

Dziękujemy, AliceGufo
Zrecenzowano 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyzy z miesem bez smaku. Fatanie. Zimne w srodku. Lepiej smakuja mrozonki z super marketu. Bylem pierwszy i oststni raz.

Dziękujemy, Mariusz P
Zrecenzowano 8 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Zawsze bedac w Minsku odwiedzamy to miejsce jest ono godne polecenia.Jedzenie jest smaczne i obsluga jest bardzo mila w dodatku jest nie drogo

Dziękujemy, MONIKA T

Slow Food - Mińska Pyza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Slow Food - Mińska Pyza? Podziel się wrażeniami!