“Bardzo miło”

Piri Piri Tex Mex Grill Bar
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, dobre jedzenie (burgery, brutto I quesadilla), smaczna lemoniada z mango. Do tego jeszcze super playlista :)

Dziękujemy, Hania H

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Piri Piri to jedna z moich ulubionych restauracji. Wracam tam często i namiętnie. Jedzenie zawsze jest przepyszne, a burgerki są nieziemskie.

Dziękujemy, Roza_Kxx
Zrecenzowano 12 maja 2019

Polecam tą restaurację robią naprawdę pyszne burgery :-)
Ilośc rodzajów burgerów oraz ich podanie jest naprawdę na najwyższym poziomie - do tego miła i kompetenta obsługa.
Porównując do konkurencji (mam na myśli "restaurację" przystanek mińsk) gdzie na zamówienie trzeba czekać ponad godzinę i 20 minut tutaj jest zdecydowanie szybciej :-)
Polecam serdecznie jako fajnie spędzony czas z rodziną ;-)

Dziękujemy, Darecki-mm
Zrecenzowano 5 lutego 2019

Szczególnie polecam papryczki faszerowane, smażone w głębokim tłuszczu, bajeczne są również nachos zapiekane z dodatkami. Chrupiące tacos oraz burritos również palce lizać.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 18 stycznia 2019

Jedzenie przepyszne, skala ostrości chyba w zakresie 1-7. Dwa najwyższe poziomy chyba tylko dla masochistów. Jeśli lubisz pikantne jedzenie to musisz tu zajrzeć. My na pewno wrócimy, bo Piri Piri zaserwowało moim kupkom smakowym rozkosz.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Robert K

Piri Piri Tex Mex Grill Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Piri Piri Tex Mex Grill Bar? Podziel się wrażeniami!