“małżonkowie 50 +”
Zwyczajna — recenzja

Zwyczajna
Zrecenzowano 9 września 2019

Restauracje przereklamowana, dlatego bywa zatłoczona. Mało miejsca pomiędzy stołami. Powolna ale miła obsługa. Wystarczający wybór dań, dla każdego coś dobrego. Dania smaczne w odpowiedniej ilości i atrakcyjnie wyglądające i podane.

Dziękujemy, lag20180415

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w niedziele . Wybraliśmy wszystkie potrawy Magdy Gessler i rosołek domowy. Do picia zamówiliśmy lemoniadę . I niestety tylko ona była dobra.Rosół domowy nieporozumienie . Bogracz z okropną kiełbasą. Sałatka z kiełbasą i serem ohyda . Wstrętna kiełbasa wstrętny ser a do tego sos słony przypominający breję . Nie dało się zjeść. Pierwszy raz w życiu nie zjadłam dania. Zapiekanka ze słoną kiełbasa a reszta bez smaku. Deser beżowy to nie śmietana bita tylko masło . Pare bezikow do tego. Krem sułtański za komuny przy tym wspominałam z rozrzewnieniem. Pani Magdo proszę reagować , bo to wstyd ze Pani promuje coś takiego

1  Dziękujemy, halina d
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy burgera (duży, nie dałam rady zjeść całego), ale bardzo dobry, zwłaszcza bułka - super! Placek po węgiersku w porządku. Dania dla dzieci tez bardzo dobre. Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, magdasi
Zrecenzowano 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W restauracji gościłam 2 lata temu, wszystko co wtedy jadłam z menu Magdy Gessler bardzo mi smakowało. Na dzisiejszą wizytę w restauracji Zwyczajna nie mogę narzekać i uważam, że poziom dań został utrzymany. Zastrzeżenie mam jedynie do sałatki firmowej, która powinna być pocięta nieco drobniej bo kawałki były grube. Bogracz był przepyszny- lekko ostry, sporo mięsa i grillowane warzywka - mniam za jedyne 16 zł to naprawdę wielki przysmak. Hamburger ogromny i smaczny, chociaż boczek powinien być wcześniej grillowany albo usmażony na chrupiąco. Jedno się nie zmieniło - miła obsługa

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, OLA98765
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie wiedziała co jest w danym dniu, a czego nie ma, zamówienie było zmieniane kilka razy, jedzenie niesmaczne. Nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 89epj

Zwyczajna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zwyczajna? Podziel się wrażeniami!