Milanówek

“Niedziela”
Blueberry Duck — recenzja

Blueberry Duck
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Milanówek)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Panie zemy byli z zono w niedziele
Szto my jedlim to w pale sie nie miesci
Ledwo zeby do traktora dojszly
Halyna zarla wontrupki a Janusz zarl jak to sie nazywa te yyyyy policzki z krowy. Miod w mordzie. Polecamy my ze to ino knajpe.

Dziękujemy, 813 714

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w pięknej scenerii. Zabytkowy budynek. Dużo przestrzeni na zewnątrz, mniej wewnątrz budynku. Kuchnia smaczna, mix polskiej i włoskiej. Ceny średnie wyższe. Obsługa czasami obskurna, choć zależy od osoby. Dużo miejsca do biegania i zabawy dla dzieci. Toaleta niestety na 2 piętrze co dla małych dzieci może być uciążliwe. Generalnie dobre miejsce na weekend, lecz może zdarzyć się a to słaba obsługa, a to zbyt długi okres oczekiwania.

Dziękujemy, robertsX481XH
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Na uboczu,choć dojazd niedaleki,kameralnie,b.rodzinnie i.estetycznie(w prowansalskim stylu),kelnerzy b.pomocni.Alkohole przednie.Wybór dań ograniczony,sporo czekania.Parking duży.Bardzo moim gościom angielskim pasuje-a Polak też się tam swojsko czuje.
Kluseczki tak polubiłam,że w domu jako stałe menu' wprowadziłam(bardziej miękkie niż śląskie i malutkie"zacierkowate",wąskie)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Hanna H
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna okolica, dużo zieleni. Obiad na świeżym powietrzu i smakowite danie to super sposób na miłe niedzielne popołudnie. Pierś z kaczki z ciekawymi dodatkami jest wyjątkowa. Smak jest specyficzny, ale po kilku kęsach już wiadomo, że to naprawdę świetne danie. Stolik, zwłaszcza w weekend, trzeba rezerwować.

1  Dziękujemy, krzysztofz873
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z zewnatrz przenosi nas do zupelnie innego swiata rodem z XIX wieku w srodku styl angielski. Do stolika prowadzi przemila obsluga (jest mozliwosc siedzenia w ogrodku). Jesli chodzi o dania to sezonowo delikatnie sie zmieniaja jednak zawsze mozna znalezc soczysta kaczke. W ciagu tygodnia szef kuchni poleca dania lunchowe do godz 16 codziennie inny zestaw, jednak zawsze pyszny, swiezy i pachnacy.

Dziękujemy, Paulina J

Blueberry Duck — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Podkowa Leśna, Mazowieckie
Pruszków, Mazowieckie

Milanówek, Mazowieckie
Podkowa Leśna, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Blueberry Duck? Podziel się wrażeniami!