Legionowo

“Bosko? wcale nie!!”

Bosko - Lody Produkcji Własnej
Nr 15 wśród 28 Restauracje (Legionowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zamawiałem dziś deser lodowy "wiśnia z czekoladą". Po dłuższej przerwie oczekiwania okazało się, że zaproponowano mi polanie deseru zamiast bitą śmietaną, która się skończyła jakimś sosem... lub owocami - natomiast zamówiony szejk na wynos podano w pucharze w konsystencji mleka z grudkami. Po zaciągnięciu łyka szejka moja Żona stwierdziła, że to mleko nawet i ciepłe z grudkami czegoś tam chyba zważone. Zrezygnowałem z zamówienia a obsługa nie za bardzo chciała się zgodzić na zwrot pieniędzy bo lody to lody a szejk to rozpuszczone lody a Pan sam wybrał szejka śmietankowego. Po prezentacji słomką wodnistości szejka i pozostawianych na słomce grudek zawezwano menadżerkę i w końcu je zwrócili. Czyli przejechane kilometry aby sprawdzić jak wygląda BOSKO są niestety kilometrami z Warszawy na pusto czyli NIEbosko. Wstyd mi, że dałem się wrobić takimi dobrymi komentarzami... Czyli może to spotkać każdego następnego i może są osoby co nie chcą się podzielić, że nie zawsze jest Bosko.

Dziękujemy, DDydecki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Najmocniej Was przepraszamy, ale akurat danego dnia w danej godzinie mieliśmy nagłą awarie sprzętu i prądu. Przez co nie działała nam maszyna do bitej śmietany oraz blender do koktajli gorzej działał. Jeśli zachcą Państwo przyjechać do nas jeszcze raz to zapraszamy na deser i shake’a na koszt firmy, wtedy będziecie mogli ocenić nas na nowo.
#TeamBosko zaprasza.

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne lody i ogrooooooomne porcję! Bardzo polecam. Warto odwiedzić to miejsce. A nawet specjalnie przyjechać do Legionowa tylko na ten przysmak.

Dziękujemy, jmmf2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za odwiedziny i polecenie. Do szybkiego zobaczenia w BOSKO;)

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Lody są dobre, dużo smaków, nie są mocno zmrożone, obsługa sympatyczna.
Jedna porcja to nie jedna kulka a 2 lub 3, jest to bardzo duża porcja. Nie można tych kilku kulek wziąć w 2 smakach. Oznacza to, ze aby spróbować 2 smaków musicie zamówić 2 kulki a to już ogromna góra lodów. Jedna porcja dobrych lodów kosztuje 4,5,-
Mnie zniechęcają tak ogromne porcje. Będąc tu pierwszy raz poprosiłam o 2 kulki. Jakiez było moje zdziwienie gdy Pan wręczył mi ogromne lody. Wyrzuciłam je, nie byłam w stanie ich pokonać. Kulka powinna oznaczać KULKĘ nie 3.

3  Dziękujemy, bozena1517

Wielkość naszych porcji jest naszym atutem i większość gości nas za to ceni. Jeśli chce Pani mniejszą porcję, to prosimy to zgłosić to obsłudze a napewno nałożą mniej Boskich lodów. Cieszymy się, że nasze lody Pani smakują.

Zrecenzowano 5 maja 2019

Najlepsze lody jakie jadłem, a do tego olbrzymie porcje za rozsądna cenę. Co prawda w weekendy są olbrzymie kolejki, ale warto postać i zwolnić tempo. Maja też świetną kawę. Lokal bardzo sympatyczny tak samo jak obsługa.

1  Dziękujemy, coati_1

Zadowolenie gości to dla nas największa nagroda. Szalenie nam miło czytać takie opinie, do szybkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 4 maja 2019

Wszyscy zachwalają to miejsce i lody. Ale mnie nie zachwyciły. Mozna zamowic lody na wynos.Najlepsze lody jadłem w Bydgoszczy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Zenon D

Dziękuje za opinię, zapraszamy ponownie, bo mamy ponad 200 boskich receptur, napewno któryś ze smaków trafi w Pana gust.

Bosko - Lody Produkcji Własnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Legionowo, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bosko - Lody Produkcji Własnej? Podziel się wrażeniami!