“Pyszna pizza”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria Tropicana
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Iłża)
Zrecenzowano 4 września 2015

Ciężko znaleźć to miejsce, naprawdę pyszna pizza z pieca kamiennego opalanego drewnem. Lokal przestronny, na plus ogródek piwny po powrocie z zamku lub z festynu rycerskiego z chęcią tam wracam, najlepsza pizza w iłży.

1  Dziękujemy, Arkadiusz S
Zrecenzowano 3 maja 2015

Pizzeria Tropicana znajduję się około 4 minut od podzamcza, Czesto bywam w Iłży i robię zdjęcie, znudzony fast foodami i jedzeniem w karczmach na trasie w trakcie spaceru nad Iłżański zalew zobaczyłem dziwny szyld "klub torpicana" Wszedłem z ciekawości a tam okazało się że jest pizza opalana drewnem. Polecam każdemu spróbować pizzy naprawdę jest pyszna. Ceny są atrakcyjne, jest bilard i dwa tv 50 cali.

Dziękujemy, Arkadiusz S

Pizzeria Tropicana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Tropicana? Podziel się wrażeniami!