Grodzisk Mazowiecki

Restauracja La Venda — recenzja

Restauracja La Venda
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019

Słaba lokalizacja przy bardzo ruchliwej trasie, rumor i loskot ,którego nie zagłusza nawet zbyt głośna włoska muzyka:-(
Jedzenie bardzo smaczne, w szczególności owoce morza i sałatki.
Niestety, obsługa niesympatyczna i sprawiająca wrażenie,że pracuje tam za karę.
Nie jest to przytulne miejsce do którego chce się wracać,niestety.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Maxipime

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rosół taki sobie. Duży plus za domowy makaron w zupie.
Pizza ...

Lokal: dwa abażury zbite i wiszą same żarówki. Klima nie działa, a przez otwarte okno wlatują muchy. Przeciąg przy każdorazowym otwarciu drzwi.

Obsługa (młoda dziewczyna).
Pizza nie powala.
Strasznie głośne odgłosy z kuchni. Szorowanie garnków, układanie talerzy etc.

Dziękujemy, AdamLatoc
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Promocje są potwierdzane przez telefon, a później anulowane. "Bo właścicielom się nie opłaca"- tak usłyszałam. Mimo, że pani przyjmująca zamówienie potwierdziła mi moje przypuszczenia cenowe, na miejscu przy odbiorze okazało się zupełnie co innego. Całe zamowienie trwało aż 6 minut, po czym okazało się, że mimo że w karcie jest pasta z łososiem i kaparami, to w rzeczywistości już nie ma. i to od dawna. poza tym na stronie nie ma jasnych informacji. Postanowiłam, że już nigdy tam nie zamówię- a kilka razy w przeszłości się zdarzyło.

Dziękujemy, 347patrycjar
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy wymagającymi łakomczuchami. Pizza może nie jest stricte włoska jak w Neapolu ale jest bajecznie pyszna. Cztery razy pod rząd zamówiliśmy pizzę La Venda oraz Spinata. Specjalnie dojeżdżamy z pobliskiej Podkowy... Szczerze polecamy! Aha, rosołek z kluskami lanymi, bardzo dobry. Nasz dwulatek zjadł go ze smakiem i oczywiście poprawił wyborną pizzą.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, koncpom
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Miło, sympatycznie,czysto.Bardzo dobre jedzenie .Codziennie dania w promocyjnej cenie. Często korzystam.Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, alicja1005

Restauracja La Venda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja La Venda? Podziel się wrażeniami!