Grodzisk Mazowiecki

“Na ten moment najlepsza restauracja w Grodzisku”
Zaika — recenzja

Zaika
Zamów online
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal typowy w sensie wystroju dla placówek ekonomicznych.
Kuchnia jednak zdecydowanie lepsza od jakiejkolwiek knajpy indyjskiej w Warszawie. Jak dla mnie w tej chwili numer jeden w Grodzisku nawet przy porównaniu do znanych knajp parkowych czy jednej lansującej się na wyższy poziom - przy CK. Byliśmy w Zaika już kilka razy - zawsze ten sam - równy, wysoki poziom kuchni. Niezależnie od potrawy. Zupełnie nie rozumiem recenzenta przede mną - niby wszystko dobrze a jednak tylko 4 pkt. Jak dla mnie bardzo mocna 5 w swojej klasie (tak cenowej jak i geograficznej). Mocno polecam

Dziękujemy, MariuszJ697
Zrecenzowano 24 lipca 2019

To moje niedawne odkrycie - bar z kuchnią polską zniknął i jego miejsce zajęła Zaika. Lokal jest teraz rodzinnym biznesem prowadzonym przez Hindusów i oferującym potrawy smakujące i pachnące tak samo jak te, które miałem okazję próbować w Delhi czy Agrze. Pyszne sosy, smaczne dodatki, świetne chlebki i placki, lassi w kilku smakach. Zarówno wegetarianin jak i mięsożerca znajdzie tu coś dla siebie.
Można zamawiać na wynos, ale polecam wizytę w lokalu i tutejszy ryż.
Ja będę tam wracać nie raz.
Jeśli na coś narzekać, to na mały wybór słodyczy na deser i skomplikowaną kartę - jest długa bo ten sam sos z warzywami jest w sekcji wegetariańskiej, a z kurczakiem gdzie indziej. Chyba dałoby się to lepiej zorganizować. Ale na jakość potraw wpływu to nie ma.
Cenowo lokal jest z umiarkowanej klasy, trochę droższy niż fast food, 30-40 zł od osoby pozwoli się porządnie najeść

Dziękujemy, Adam B

Zaika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zaika? Podziel się wrażeniami!