“Przepyszna pizza”

Studnia Smaków Pizza&Pasta
Zamów online

Najlepsza pizza w Grodzisku super ciasto czekoladowe oraz bogaty wybór piwa szczególnie polecam czeską Holbę jak na pizze to tylko do Studni Smaków!!!

Dziękujemy, K2110FXdamianf

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Duży wybór dobrych potrwa zapewni bardzo smaczny obiad dla całej rodziny. Bardzo miła obsługa i swiet e czeskie piwko. Wrócimy!

Dziękujemy, 512_ukaszm
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie 10/10 naprawdę polecam ! Świerże składniki, pysznie doprawione jedzenie. To po prostu dobra włoska kuchnia !!!!!❤️

Dziękujemy, kiitos_a_lot
Zrecenzowano 12 maja 2019

Trafiłam na to miejsce zupełnie przypadkiem, ale zagościłam na zawsze. Pizza najlepsza, okoliczne pizzerie się chowają. Składniki świeże, czuć z każdym kęsem. Próbowałam już wielu rodzajów past i pizz i każda zadawala moje kubki smakowe. Co więcej obłędne brownie a do tego piwka różnego rodzaju. Ceny przystępne, i najważniejsze czysto i schludnie w lokalu. Obsługa miła i pomocna. Moje numer 1 w okolicy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Patrycja Ż
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze flaki z boczniakow jakie jadłem. Pizza też wzór z owocami morza. Polecam zdecydowanie to miejsce. Tak trzymać

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 512_ukaszm

Studnia Smaków Pizza&Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Studnia Smaków Pizza&Pasta? Podziel się wrażeniami!