“Winogrono”
Restauracja Winogrono — recenzja

Restauracja Winogrono
Opis: Naszą specjalnością jest doskonała, nowoczesna kuchnia oraz zaskakujące drinki, alkohole i sangria w wielu smakach. Winogrono to także świetne miejsce na zorganizowanie rodzinnych uroczystości i firmowych imprez. Z myślą o nich przygotowaliśmy piętro restauracji z dwoma tarasami. O dobre samopoczucie naszych gości troszczy się profesjonalna obsługa. Restauracja jest przyjazna dzieciom.
Zrecenzowano 6 września 2019

Miło ,czysto ,sympatycznie. Dobre jedzenie i miła obsługa.Duży wybór dań.Blisko placu rekreacyjnego gdzie dzieci mogą się wyszaleć.

Dziękujemy, alicja1005

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Jedzenie super-różnorodne,oryginalne,wręcz NIEZWYKŁE,w przyzwoitych cenach,bo porcje (poza oryginalnymi,b.smacznymi pierogami,które są malusimi porcjami)-ogromne,nawet jak dla kogoś kto jada b.dużo(bo tylko 2 razy dziennie i ma takie genetyczne uwarunkowania).Są też porcje dla dzieci,które pewnie wystarczą niejednemu dorosłemu,niekoniecznie na diecie odchudzającej
Dojazd OK,widoki-piękne(woda,tarasy,werandy oszklone,można na zewnątrz posiedzieć,brak innych zabudowań w promieniu kilkudziesięciu metrów)
MINUS-b.wolna obsługa i mało kameralnie na dużej sali na parterze(dużo stolików,bez parawanów/odgrodzeń/nisz/).Łazienki(dla mnie PODSTAWA lokalu-bardzo OK)
Ogólnie B>DOBRZE,szczególnie te SAŁATKI(nie tylko B>ORyGINALNE I SMACZNE,ale rzadkość- porcje XXL.Nawet mnie wystarczało, (wszędzie indziej zamawiam-zwykle 3-4 porcje sałatek).Poza tym większość jest bez majonezu(co jest dla mnie zmorą większości jadłodajni,nawet tych drogich)
3-pokolenia- mają tu frajdę i
dużo dobrego,oryginalnego jedzenia.
Gdy wegetarianką byłam-tez dobrze się tu żywiłam
Obecnie bliższe mi(Podkowa L.) lokale degustuję(choćby cudowne alebosco-więc za ten rok-nie gwarantuję

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Hanna H
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Cudowny lokal w eklektyczno-amerykańskim stylu, trochę jak domy na Long Island. Super miejsce na rodzinne wyjścia. Jedzenie bardzo dobre, przepyszny tatar. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, T8623MTola
Zrecenzowano 19 maja 2019

Można zjeść smacznie, gustownie nie rujnując budżetu domowego :) bardzo fajne miejsce... blisko stawu i sportowego centrum rekreacyjnego wśród relaksującej zieleni,

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, szpago
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kaczka, czas oczekiwania dokładnie taki jak obiecał przeuroczy kelner. Wszystkie stoliki zajęte więc warto o wcześniejszą rezerwację. Polecamy i z pewnością tu wrócimy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 212agnieszkak

Restauracja Winogrono — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Winogrono? Podziel się wrażeniami!