“Śniadanie”
Gospoda U Czwarnów — recenzja

Gospoda U Czwarnów

Przyjemne miejsce. Dużo zieleni. Śniadanie przepyszne. Wspaniała obsługa. Napewno tutaj wrócimy.
Polecamy.

Dziękujemy, 1911konrads

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia polska, bardzo smaczne kotlety, wszystko robione na świeżo, piękne miejsce z ogrodem, bardzo miły środek restauracji. Aż jestem zdziwiona, że przejeżdżając milion razy obok nie wjechaliśmy do środka. Dzieci zadowolone z nuggetsów, bo dobre kąski z kurczaka

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Polecam zarówno Hotel jak i Restauracje. Bardzo mili właściciele, dogodna lokalizacja i bardzo dobre jedzenie.
Idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych. Jest możliwość wynajęcia miejsc noclegowych, a hotel znajduje się przy głównej ulicy biegnącej przez Grodzisk, tak więc jest też dobrym miejscem dla osób przejeżdżających przez Grodzisk, albo odwiedzających miejscowe firmy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano 18 lipca 2018

Jedzenie tradycyjne i pierwszorzędne. Dodatkowo nie ma problemu, żeby poprosić o zmiany w konkretnych daniach.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, weronikak589
Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

Dobre, choć tradycyjne jedzenie. Obsługa uprzejma. W sumie takich restauracji z "polskim" jedzeniem, a zarazem smacznym wiele nie ma. Dlatego polecam na rodzinny obiad.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Jo P

Gospoda U Czwarnów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Gospoda U Czwarnów? Podziel się wrażeniami!