Magia

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018
Magoo K
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 14 maja 2019

byłem z kolegom jak mieliśmy wywozić te zwłoki za miasto ale zatrzymaliśmy się na chwilę żeby coś zjeść i wtedy ten właściciel zobaczył jak nam z bagażnika wyleciały zwłoki ale nic nie powiedział bo okazał sie fajny i wtedy pokazał nam jego zwłoki w lodówce i że robi z tego mięso haha śmiechu było co niemiara Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Paulina D
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

To miejsce powinien odwiedzić każdy,kto kocha przyrodę, spacery wśród łąk i kto korzysta z dobrodziejstwa ziół.Na ogromnym posadzono(tematycznie) wielką ilość roślin,głównie ziół z których korzystamy na co dzień,lecz nie wszyscy wiedzą jak rosną w naturze.W miejscowym sklepiku możemy kupić nie tylko produkty ziołowe ,herbatki,przyprawy,nalewki,oleje ale także ceramikę,wyroby z wikliny i rzeźby kamienne.Jest też mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi stanowiącymi ogromną ,oprócz placu zabaw,atrakcję dla dzieci.Są miejsca piknikowe,wspaniała karczma i pokoje gościnne,małe spa i basen dla gości.Atrakcji i wrażeń co niemiara ,więc nie należy się śpieszyć,tylko chłonąć to piękne miejsce a jeśli czas nam pozwala to zatrzymać się na co najmniej 2-3 dni.Dla mnie jest to unikat w skali kraju,który z serca wszystkim polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Magoo K
Zrecenzowano: 8 września 2016

Ziołowy Zakątek to miejsce idealne na wyprawę szczególnie z dziećmi. Oprócz arcyciekawego ziołowego ogrodu (które pod wieloma postaciami można nabyć w zielarskim sklepie) znajdziecie tam zoo ze zwierzętami gospodarskimi, ogromny plac zabaw i miejsca do piknikowania. Dostępna jest również restauracja a dla osób szukających noclegu pensjonat.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, pawelzraju