“Restauracja z super jedzeniem”
Zielona Restauracja — recenzja

Zielona Restauracja
Zamów online
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Moim zdaniem najlepsza restauracja w grodzisku. Winogrono i inne po prostu mogą się uczyć od nich. Jedynie mają mało miejsca w środku, ale dzięki temu, że lokal jest na uboczu, to nie ma jakichś tłumów. Polecam na obiad.

Dziękujemy, Andrzej K

Zrecenzowano 29 maja 2019

Wybrałem się z żoną i dzieckiem. Lokal w świetnym miejscu: jest naprawdę zielono i ładnie. Usiedliśmy na przestronnym tarasie zadowoleni z wyboru restauracji. Dla dziecka miejsce idealne, jest gdzie pobiegać, duża piaskownica huśtawki i zjeżdżalnia. Obsługa miła, ceny dość niskie. Niestety moja zła ocena wynika z jakości jedzenia. Ryba którą zamówiliśmy była nieświeża, ziemniaki po prostu niesmaczne. Reszta mocno przeciętna (kaczka, ryż). Rozumiem przypalone, niedogotowane niedoprawione itp ale nieświeża ryba dyskwalifikuje dla mnie restauracje a wielka szkoda bo potencjał miejsca jest.

Dziękujemy, Emil P
Zrecenzowano 2 września 2018

Powitał nas tłum ludzi i wszystkie miejsca zajęte. To już zachęcało, żeby poczekać. Menu zachęcające - krótka karta, max 20 dań, bardzo zróżnicowanych - mięso, ryby, sałatki, vege. Duży wybór dań dla dzieci.
Dość duże porcje, wszystko świeże i ładnie podane. Dzieci bardzo zadowolone. Ceny przystępne ale też duże zróżnicowanie cen w karcie - każdy znajdzie coś na swoją kieszeń.
Jak dla mnie wskazane byłoby popracowanie nad wystrojem - przypomina tanią jadłodajnię a jakość potraw temu przeczy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, anna_P1974QN
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z żoną w sobote do tej restauracji.
Zamowiłem za namową obslugi poł kaczki pieczonej z knedlami i kapustą duszoną. Smak rewelacyjny, porcja duża, kaczka mistrzowsko upieczona. Mega zadowolenie.
Żona zamówiła schabowego z frytkami i stwierdziła, że jest to jeden z lepszych ktory ostatnio jadła.

W tygodniu zamawiamy obiady z dowozem do firmy. Dania poprawne i jest kilka do wyboru codziennie. Cena 15 PLN za pierwsze i drugie danie z dowozem na terenie Grodziska Mazowieckiego.

Obsługa na pięć, jest czysto. Mają ogrodek z mini placem zabaw na tyłach restauracji. Przyjaźni właściciele. Polecam!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Stefan G
Zrecenzowano 19 listopada 2017

Byłam gościem imprezy rodzinnej w sali na piętrze. To co zasługuje na wyróżnienie to doskonały smak potraw. Każda z trzech zup które dostaliśmy do wyboru (rosół, flaki, krem pomidorowy) była domowa i przepyszna. Na drugie danie miałam okazje spróbować faszerowanej piersi drobiowej niby banał a smak nieoczywisty (zastanawiam się jakie dodatki to sprawiły) i karkówki która wprost rozpływała się w ustach. Przystawki były proste ale równie udane, Polecam każdemu kto lubi polską kuchnie.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, bk5045

Zielona Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zielona Restauracja? Podziel się wrażeniami!