“Polecam ”

Kantyna Restauracja & Bar
Opis: Kantyna oferuje dania serwowane, starannie komponowane przez Szefa Kuchni. Nasze menu A’ La Carte zaciekawi intrygującymi połączeniami składników i smaków. Wśród dań głównych znaleźć można klasyczne propozycje w najlepszym wydaniu, jak tradycyjny schabowy z kością w towarzystwie ziemniaków w boczku, kapusty jak również grochówkę czy kaszankę „oficerską” prosto z patelni. Tym, którzy cenią awangardę w kuchni proponujemy tatar żydowski lub jesiotra z kalarepą i brukselką. Kantyna oferuje również menu dla dzieci.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem przypadkiem trafilismy do restauracji. Bezpiecznie zamowilismy tradycyjne polskie danie schabowego z ziemniakami i młodą kapustą. Dolstalismy w miare szybko zamowienie i już po minucie było wiadomo, że schabowy jest bardzo dobry wręcz można powiedzieć doskonały, a młoda kapusta okazała się rewelacyjna i było żal że jest jej tak mało, chociaż tak na prawdę było jej standardowo na talerzu. Szczerze polecam to miejsce.

Dziękujemy, D6151WFkatarzynak
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nareszcie w Górze kalwarii jest takie miejsce. Połączenie hotelu z dobrą restauracją. Jedzenie smaczne ceny może nie najniższe ale Warto. Stoliki na zewnątrz dobre piwko. OK.

Dziękujemy, Inetoperek
Zrecenzowano 18 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Brakowało mi takiego miejsca w Górze Kalwarii. Świetne jedzenie. Jedliśmy flaki, które były zjawiskowe i wojskową grochówkę, która była super. "Drugie danie" to przystawki, które powaliły obfitością porcji. Sałatka z kozim serem oraz śledzie w dwóch smakach. Pyszne. Na pewno wrócimy.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Passport174732

Kantyna Restauracja & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Góra Kalwaria, Mazowieckie
Góra Kalwaria, Mazowieckie

Czersk, Mazowieckie

Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
Karczew, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Kantyna Restauracja & Bar? Podziel się wrażeniami!