Góra Kalwaria
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chętnie tu wrócę ponieważ wszystko bez zarzutu. Szybko zostałam zameldowana przez bardzo miłą recepcjonistke, pokoik czysciutki, codziennie sprzątany, wymienione ręczniki, pachnące kosmetyki dla gości, schludnie i estetycznie urządzony pokoik w stylu industrialnym co mnie urzekło bo czułam się jak u siebie w domu. W pokoju kawa, herbata, woda, czajnik. Czyste łazienka. Wygodne łóżko i czysta, estetyczna pościel. Parking bezpłatny dla gości. Miły pobyt, chętnie tu wrócę :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Dziwne miejsce recepcja wygląda jakby ktoś zapomniał jej posprzątać pseudo restauracja loftowa a tak naprawdę jak na odpuście, wszystko pomieszane, dania mizerne i do tego wieje nudą. Dla lokalnych na piwo może być nic więcej.
P.s. sztuczna trawa to już design-er zaszalał:)

Dziękujemy, Dariuszmizgaj
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Niestety jestem bardzo rozczarowany. Niedzielny obiad z rodziną przy okazji wizyty na zamku w Czersku. Skuszony,że to nowe miejsce gastronomiczne na mapie, jedziemy. Miejsce z klimatem fajnie odnowione "Koszary" po byłej jednostce WP. I na tym koniec pozytywów. Jak u jednej z wypowiedzi poprzedniczki, wyznacznik jak dla mnie schabowy, ziemniaki kapusta. Lepiej rozwinięta małpa z dobrych produktów zrobi to danie wspaniałe. Pozostali członkowie rodziny łosoś pieczony ziemniaki i jakaś salata, szparagi, naleśniki i kurczakowe nagetsy z frytkami (wiadomo dzieci). Po około 20-30 minutach wszystko jest. Wygląd ok porcję ilościowo ok. No i przechodzimy do sedna. Schabowy niby duży Ale większość to papierki, która jakimś cudem wychodziła poza mięso na około 3cm myślałem że kotlet jest taki duży A to tylko panierka taka szeroka. Mięso słabo rozbite i zero przypraw (chyba w szpitalu więcej dają soli). Ziemniaki w mundurkach ok Ale bez soli. Kapusta dosłownie na 4 większe widelce w smaku chyba kilkudniowe. Nagetsy oczywiście głęboki tłuszcz i nie pierwszy raz smażone panierka prawie czarna. Łosoś polany jakims sosem i wyszedl na słodko. Trochę dziwny w takiej formie. No i hit bo w karcie z nagetsami była surówka z marchewki z "jabluszkiem" już po kilku minutach jedzenia zorientowałem się że tego nie dostarczono. Wzywam kelnera on nie wie czy tak ma być, pyta na kuchni i oznajmia że marchewka się skończyła dlatego nie przyniósł.Troche to słabe. Jedynie naleśniki zasługują na pochwałę dobry biały ser, dobre ciasto. Polewa czekoladowa i truskawkowa gotowiec więc nie oceniam. Reasumując za dość sporą cenę jaką sobie życzą powinno być smaczniej.

Dziękujemy, Ł K
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018

To moja druga wizyta i muszę przyznać, że pokój, łóżko i wyposażenie bez zastrzeżeń z dużym plusem. Do poprawy pozostaje kwestia śniadania, które jest dobre, ale bez szału. Dość dziwną sytuacją jest brak możliwości skorzystania z baru po godzinie 22. W sumie chyba pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją w hotelu. Dobrze, że herbata i kawa jest w pokoju :)

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Piotr_DW_PL
Zrecenzowano: 29 września 2018

Nareszcie jakiś porządny hotel ;) Bardzo miła obsługa. Szybki meldunek. Pokój duży, bardzo wysoki, fajnie urządzony, czajnik i herbata uzupełnione, wyjątkowo wygodne duże łóżko, spora łazienka, pachnące kosmetyki łazienkowe, dobra woda dla gości w pokoju. Z przyjemnością tu wrócę podczas kolejnych służbowych wyjazdów. Kantyna ok. Mogę polecieć kaszankę i grochówkę;) Śniadanie wymaga jeszcze dopieszczenia, ale pieczywo pierwszej klasy ;)

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Małgorzata Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Koszary, Kierownik, Koszary Arche HotelOdpowiedź udzielona 10 października 2018

Dziękujemy bardzo za recenzję i wysoką ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pobytu i zapraszamy ponownie.