Drobin

“Pyszne mięsa!!!”

Grill Bar Stara Wedzarnia
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Drobin)
Kuchnie: Amerykańska, Polska, Grill
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Pyszne placki z polędwiczkami w sosie borowikowym i pierogi z mięsem. Ceny całkiem wielkomiejskie ale warto. Polecam gorąco.

Dziękujemy, Monikki71

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wołowina w postacii burgera lub salatki genialnia! Do tego krem z pomidorów ze świeżą bazylią. Dawno tak dobrze nie jedlismy°

1  Dziękujemy, NayaMP
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś miałem przyjemność odwiedzić Starą Wędzarnię po długiej nieobecności. Mięso i pozostałe produkty niezmiennie najlepszej jakości,wszystko smaczne i ładnie podane choć potrawą przydałby się lekki tuning i nowoczesny sznyt.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, marcinbogacki
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt odwiedzany przeze mnie zawsze jak wracam z warszawy. Nigdy mnie nie zawiódł choć trudno posadzić 15 przyjaciół w niedziele przy jednym stole ☺ Zamówiliśmy wszystko z karty i próbowaliśmy wszystkich deserów. Dla koneserów żeberka miękkie i pyszne. Dla tych co lubią kaszanka z wątróbką i cebulką. Dla innych ryba. Wszystko super podane i świeże. Desery pyszne obsluga miła i zwinna. Bardzo polecam burgery dla Wege z halumi ☺

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kartika108
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tatar, hamburgery, zupy i kaszankę. Zupy i kaszanka najlepsze. Jak na restauracje przy drodze szybkiego ruchu całkiem ok, ale nie należy się spodziewać rewelacji. No i nie jest najtaniej.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PiotrK135

Grill Bar Stara Wedzarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drobin, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Grill Bar Stara Wedzarnia? Podziel się wrażeniami!