“Najlepsza ryba na swiecie :-)”

Pod Rybką - Bar Restauracyjny
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Brok)
Opis: Naszym atutem są przystępne ceny. Bar restauracyjny „pod Rybką” otworzyliśmy w samym centrum Broku na początku 2014. Dbamy o to by panowała u nas rodzinna i miła atmosfera, wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu i zawsze ze świeżych produktów. Nasza oferta to przede wszystkim tradycyjna, polska kuchnia, dania regionalne (kugiel, kulebiak, żur z babą ziemniaczaną), popularne pierogi i naleśniki, smażone ryby, pizza, kebab i wiele innych
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Swieza, doskonale usmazona ryba. Sandacz i mietus nie do pobicia. Pasja wlascicieli w kazdym kęsie. Polecam tez talerz rybaka i przetwory w slojach. Surowki mistrzowskie.

Dziękujemy, Pasja-podrozowania

Zrecenzowano 29 lipca 2019

5 gwiazdek za jedzenie i sympatycznych właścicieli, ryba świeża, surówki świeże, dodatkowy, nieoczekiwany bonus - pyszne frytki.
Polecamy!

Dziękujemy, Venture770388
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Miętus pyszny, duże porcje, przygotowywane na bieżąco, świeże i bardzo smaczne surówki. Bardzo miła obsługa, która uwija się jak w ukropie. Bardzo polecam.

Dziękujemy, Arronika
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Świetne świeże ryby, ceny odpowiednie do jakości, a porcje duże! Obsługa bardzo miła jak i atmosfera lokalu. Duży ogród idealny na ciepłe lato. Polecam do spędzenia wolnego czasu.

1  Dziękujemy, Arizo14
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby świeże i bardzo smaczne, zamówiłem talerz rybaka i się nie zawiodłem. Cena odpowiednia do porcji i świetnej jakości zarówno ryby jak i dodatków w postaci surówek i opiekanych ziemniaków! Sam bar w środku bardzo przyjemny, schludny, a obsługa miła.
Plusem są stoliki w ogrodzie idealne miejsce na obiad w ciepłe dni i w towarzystwie czworonoga. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę z przyjemnością ten lokal.

1  Dziękujemy, cyrylkonar

Pod Rybką - Bar Restauracyjny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pod Rybką - Bar Restauracyjny? Podziel się wrażeniami!