Błonie

“Dramat!”
Restauracja Łowisko — recenzja

Restauracja Łowisko
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Błonie)
Zrecenzowano 13 września 2019

Pewni dotychczasowych pozytywnych wrażeń pojechaliśmy po 3 miesiącach od ostatniej wizyty na obiad. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Ceny wyższe, zupa ledwo ciepła, brak informacji, że filet to nie filet, tylko dzwonka / a cena ta sama!/, surówki nieświeże, brudne stoły, brak serwetek.... Można długo wymieniać. Tak naprawdę jedna kompetentna osoba, reszta do przeszkolenia. Pan próbował wmówić mi, że dzwonka to filet! Ostatecznie dostałam naleśnika z łososiem z nowego menu. Wizualnie piątka z plusem, duży minus za kapary, które "zasoliły' cała potrawę. Bardzo się zawiedliśmy!

Dziękujemy, Małgorzata W

Zrecenzowano 9 września 2019

Piękne widoki .ryba smaczna .polecam .plac zabaw dla dzieci.Można łowić ryby.Na pewno tam jeszcze wrócę

Dziękujemy, Olga E
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Lokal godny polecenia. Super miejsce na wypoczynek z rodziną oraz na organizację różnego rodzaju przyjęć. Jedzenia dużo na stołach,smaczne i ładnie podane.

Dziękujemy, Marzena T
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz suchy.podobnie jak pstrag.zupa rybna ok.długi czas oczekiwania.miejsce ciekawe.plac zabaw dla dzieci.parkinng.ceny umiarkowane.kelnerki sprawne .

Dziękujemy, Bogdan W
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

W październiku byłem już 3 razy na łowisku jeśli chodzi o łowienie ryb to słabo, ze znajomymi w trójkę na 6 wędek praktycznie nic ( 2 szt na 3 dni na 6 wędek ), to jakaś masakra. Facet nic nieninwestuje w łowisko, jeżdżę tutaj od ok 4 lat i jest coraz gorzej z toku na rok . Restauracja - powiedzmy ze jedzenie 3/5, porcje małe i nie doprawione .

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, cysiu1988

Restauracja Łowisko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

Błonie, Mazowieckie

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
Błonie, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Łowisko? Podziel się wrażeniami!