Wysowa-Zdrój

“Swietne miejsce”
Karczma Dziurnówka — recenzja

Karczma Dziurnówka
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce!!! Dziekujemy za pyszna regionalna kuchnie i mila obsluge. Dla nas bylo pysznie i profesjonalnie doradzone potrawy.

Dziękujemy, Agnes Z

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Mimo że nie lubię dawać nieprzychylnych opinii, ta restauracja zasłużyła na nią. Czas oczekiwania na schabowego z frytkami w moim przypadku wyniósł 40 min, oczywiście bez uprzedniej informacji, smakował ok. Ceny stosunkowo wysokie, czas oczekiwania na obsługę też poniżej oczekiwań. Mogę pochwalić jedynie ciekawy wystrój lokalu i sok tloczony który zamówiłem do obiadu.

Dziękujemy, Lucjan1231
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dla nas pysznie. Obsługa kompetentna, wystrój typowo góralski, jedzenie regionalne i warte spróbowania. My zamówiliśmy rosół z grzankami i czosnkiem, żurek oraz koryto Smak Regionu. Cenowo może i wysoko, ale umówmy się, nie jadamy codziennie w Karczmie góralskiej, raz na jakiś czas można sobie pozwolić na rarytas mało znany lub kompletnie nie znany w naszej części kraju (podchodzimy z Warmii, mieszkamy na Kujawach).

Dziękujemy, edytar143
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To nasza pierwsza wizyta w tej karczmie i pomimo tych opinii poniżej pozostało dobre wrażenie. Wystrój ładny, czysto, dużo miejsca w środku. W głośnikach góralska muzyka. Zamówiliśmy piwo lane oraz butelkowe z pobliskiego Grybowa. Zimne i smaczne.
Do jedzenia trzy dania:
Kugel - ziemniaki z boczkiem i cebulą zapiekane, polane sosem czosnkowym. Danie smaczne ale dobrze, że jedliśmy je we dwie osoby bo naprawdę zapychające.
Schab po góralsku - schab pokryty bardzo dużą ilością kapusty i dużo opiekanych ziemniaków. Porcja na prawdę ogromna i smaczna, bardzo ciekawy smak kapusty, ziemniaki opiekane pyszne nie wysuszone.
Grulowiaki - zawijaniec ziemniaczany z boczkiem, kapista kiszona i to wszystko polane sosem grzybowym. Danie bardzo dobre i znów duża porcja.
Ogólnie drugich dań nie dojedliśmy ze względu na ich wielkość. Wszystko co podane było bardzo dobre, miło było tam spędzić czas. Ja nie mam się czego czepić.

1  Dziękujemy, pawel_3-14
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Rzadko zdarza mi się pisać recenzje . Chyba ze coś naprawdę jest nie tak i chce się z tym podzielić z innymi i tak jest w tym przypadku. Karczma ładna , ładny wystrój , kącik dla dzieci na polu i miła kelnerka - i tu plusy się kończą . Długi czas oczekiwania , drogo , bardzo małe porcje i ogólnie wszystko niesmaczne . Byliśmy w 5 osób i każdy zamówił coś innego i każdy z nas doszedł do tego samego wniosku. Dla przykładu gulasz z jelenia podawany w chlebie- cena 32 zł . Wielkość chleba porównałbym do zaciśniętej pieści przeciętnego człowieka a smak taki sobie . Drugie danie do recenzji to np polędwiczki w sosie kurkowym z kluskami śląskimi . Kluski malutkie , polędwiczki gumowate sos typu beszamel z dwiema kurkami . Ogólny smak kiepski . Zamówiły to 2 osoby i każda z nich mimo ze głodna w końcu tego nie dojadła . No a wielkość porcji była śmieszna . W wysowej zatrzymaliśmy sie w ośrodku który miał stołówkę z czasów PRL i mieli obiady za 15 zł od osoby i jedliśmy tam cały czas i było to dużo lepsze jedzenie niż to w tej karczmie . Tam poszliśmy w ostatni dzień żeby zjeść bardziej uroczysty obiad niż na odśrodkowej stołówce a skończyło sie totalnym rozczarowaniem i rachunkiem powyżej 100zl na pare. Nie rozumiem ludzi którzy piszą jaka kolwiek dobra recenzje o tym miejscu , ale w sumie dużo ich nie ma bo karczma ma w sumie dość słabe opinie . Do właściciela tej knajpy - wasz kucharz powinien zmienić branże . Naprawdę - bo w końcu zobaczymy was w kuchennych rewolucjach

1  Dziękujemy, Muspreze

Karczma Dziurnówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wysowa-Zdrój, Małopolskie
Wysowa-Zdrój, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dziurnówka? Podziel się wrażeniami!