“Super miejsce”

Restauracja Stary Dom Zdrojowy

Menu obfitujące w dania regionalne, bardzo profesjonalna obsługa. Byliśmy z żonką i kosztowaliśmy. Bardzo pozytywne wrażenia smakowe. Potrawy dobrze przygotowane, smaczne, świeże i obfitujące w nietypowe, nietuzinkowe smaki a jednocześnie bardzo domowa kuchnia. Szacun dla kucharza, kelnera i właściciela - wszyscy potrafią zadbać o to, co oferują swoim gościom. Napewno wrócimy, ponieważ nie zdążyliśmy skosztować wszystkiego a chcielibyśmy - bez wyjątku. Zdecydowanie polecamy to miejsce.

Dziękujemy, 348andrzejz

Dobre recenzje to rzecz która niewątpliwie przekonała nas do wizyty w tym lokalu. Szczerze to jestem zawiedziony. Czas oczekiwania na podanie zwykłej zupy jest taki jak w innych restauracjach dwudaniowego obiadu. Dramat. Kartę trzeba sobie przynieść samemu i łaskawie czekać aż podejdzie obsługa, na co też schodzi ok 15 minut. Może bym strasznie nie płakał, ale obsługa widziała że jesteśmy z małym dzieckiem, a każdy wie jak to z małymi dziećmi bywa.
Byliśmy dwukrotnie, za drugim razem było już odrobinę lepiej, ale też słabo.
Jedzenie z grubsza ok, ale też nie rewelacja.

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłam 3 noce w pokoiku na poddaszu, trochę mały i cały czas trzeba uważać, żeby przez skosy nie rozbić sobie głowy. Śniadania urozmaicone z lokalnych produktów. Kuchnia nam bardzo smakowała, pyszne pierogi z jagnięcina i i sosem borowikowym, maczania, ozory w sosie chrzanowym czy podpłomyk. Pascha i inne ciasta też znakomite. Sympatyczna właścicielka i miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, ma_gorzatao765
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne ale niestety porcje bardzo małe. Mam wrażenie że kiedyś były większe. Zamówiliśmy 5 różnych dań i wszyscy mieliśmy to same wrażenie.

Dziękujemy, Road524101
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Za pierwszym razem (05/2017 - noclegi oraz wyżywienie na dłuższy weekend) bardzo pozytywne wrażenia. Właścicielka pełna kreatywnej inwencji kulinarnej. Bardzo smaczne i dalekie od banału potrawy. Było bardzo ok.
Wynikająca z pozytywnych doświadczeń chęć ponownego odwiedzenia (08/2017 - próba zjedzenia kolacji i zakupu lokalnego chleba) zakończona bardzo niemiłą "niespodzianką". Personel nie interesował się nami przez dobrych 10 - 15 min. Obsługiwał w tym czasie z obłędem w oczach zdenerwowanego i nieuprzejmego właściciela. Dalej nie daliśmy rady. Wyszliśmy.
Po 2 latach (08/2019 - próba zjedzenia obiadu) postanowiliśmy sprawdzić, czy coś się zmieniło. No bo może wtedy to był wypadek przy pracy. Albo gorszy dzień (właściciela).
Kupiliśmy w "budce" przy restauracji po kuflu piwa i usiedliśmy do stolika w ogrodzie. Przez 10 minut nikt nie podszedł. Pani kelnerka podeszła w końcu do nas, postawiła na stole tabliczkę z napisem "rezerwacja" i poinformowała, że ten stolik za chwilę będzie zajęty ;-) Nie zapytała, czy chcemy coś zjeść, czy potrzebujemy karty. Nic ;-) Dopiliśmy spokojnie piwo i kiedy wstawaliśmy zainteresowała się nami jedna z pań pytając "A tu karty jeszcze nie było?".
Sobotnie popołudnie. Restauracja nie była oblężona. Podczas tych 15-20 minut w ogródku widzieliśmy 2 reklamacje od innych klientów.
My zjedliśmy obiad w Karczmie Łemkowskiej. Starego Domu Zdrojowego nie polecamy. A szkoda, bo lokalizacja świetna, pomysłów na dobrą kuchnię też chyba nie brakuje.

Dziękujemy, Mea_Max_C

Restauracja Stary Dom Zdrojowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wysowa-Zdrój, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom Zdrojowy ? Podziel się wrażeniami!