“Do trzech razy...”

Restauracja Stary Dom Zdrojowy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Za pierwszym razem (05/2017 - noclegi oraz wyżywienie na dłuższy weekend) bardzo pozytywne wrażenia. Właścicielka pełna kreatywnej inwencji kulinarnej. Bardzo smaczne i dalekie od banału potrawy. Było bardzo ok.
Wynikająca z pozytywnych doświadczeń chęć ponownego odwiedzenia (08/2017 - próba zjedzenia kolacji i zakupu lokalnego chleba) zakończona bardzo niemiłą "niespodzianką". Personel nie interesował się nami przez dobrych 10 - 15 min. Obsługiwał w tym czasie z obłędem w oczach zdenerwowanego i nieuprzejmego właściciela. Dalej nie daliśmy rady. Wyszliśmy.
Po 2 latach (08/2019 - próba zjedzenia obiadu) postanowiliśmy sprawdzić, czy coś się zmieniło. No bo może wtedy to był wypadek przy pracy. Albo gorszy dzień (właściciela).
Kupiliśmy w "budce" przy restauracji po kuflu piwa i usiedliśmy do stolika w ogrodzie. Przez 10 minut nikt nie podszedł. Pani kelnerka podeszła w końcu do nas, postawiła na stole tabliczkę z napisem "rezerwacja" i poinformowała, że ten stolik za chwilę będzie zajęty ;-) Nie zapytała, czy chcemy coś zjeść, czy potrzebujemy karty. Nic ;-) Dopiliśmy spokojnie piwo i kiedy wstawaliśmy zainteresowała się nami jedna z pań pytając "A tu karty jeszcze nie było?".
Sobotnie popołudnie. Restauracja nie była oblężona. Podczas tych 15-20 minut w ogródku widzieliśmy 2 reklamacje od innych klientów.
My zjedliśmy obiad w Karczmie Łemkowskiej. Starego Domu Zdrojowego nie polecamy. A szkoda, bo lokalizacja świetna, pomysłów na dobrą kuchnię też chyba nie brakuje.

Dziękujemy, Mea_Max_C

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Porażka obsługa. Toalety brud, czystsze są toalety publiczne. Ceny z kosmosu. Drogo, obsługa fatalna i brudno.

Dziękujemy, Mariusz K
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne ale mało, mięso z grilla średnie (za krótko trzymane na grillu), sałatka dobra, frytki takie sobie, pierogi smaczne. Kompot dobry. Zupa dnia (jarzynowa) znośna.

Dziękujemy, 731micha_f
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, ciekawe, dobre jedzenie, coś innego od klasycznej karczmy... pizza super, podpłomyk mięsny oraz vege super, ciasta super, kawa pyszna... super obsługa:)

1  Dziękujemy, primo2106
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Pomimo dużych oczekiwań i rozbudowanego opisu w karcie na temat lokalnych produktów niestety jedzenie okazało się bardzo przeciętne lub nawet niesmaczne. Po 40 minutach oczekiwania na 2 zupy zostalysmy poinformowane, że jednej zupy jednak nie ma. Po kolejnych 10 minutach została nam podana jedna zupa (barszcz czerwony z uszkami), która nie pozwalała smakiem. Plus za smaczne uszka i dobry farsz. Następnie zostały zaserwowane cepeliny oraz podplomyk z lokalnymi serami. Pomimo, że cepeliny były zamówione z bryndza zostały podane z farszem grzybowym. Niestety byly niesmaczne, ciasto było nieslone, jakby gotowane w wodzie bez soli. Farsz również pozostawial wiele do życzenia. Podplomyk również bez soli, sytuację ratowały sery - całość można ocenić jako średniej jakości pizze. Deser, który miał uratować całość niestety niesmaczny. Całości dopełniala obsługa, która z pełną premedytacją zdawała się ignorować klientów, pozostawiła rzeczy na stoliku, nie reagowała na jakikolwiek kontakt wzrokowy pomimo stosunkowo niewielkiego ruchu. Dodatkowo wciąż trzaskajace drzwi do kuchni gdzie niemal co minutę ktoś musiał wchodzić i wychodzić co jednakże nie zwiększyło zaangażowania na sali i wśród gości. Przykre bo miejsce opisywane jest jako lokalne z duszą i zaangażowaniem właścicieli. Niestety ani duszy ani zaangażowania nie było.

3  Dziękujemy, Aleksandra J

Restauracja Stary Dom Zdrojowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wysowa-Zdrój, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom Zdrojowy ? Podziel się wrażeniami!