“Kawa i ciastko”

Restauracja Stary Dom Zdrojowy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Porażka obsługa. Toalety brud, czystsze są toalety publiczne. Ceny z kosmosu. Drogo, obsługa fatalna i brudno.

Dziękujemy, Mariusz K

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne ale mało, mięso z grilla średnie (za krótko trzymane na grillu), sałatka dobra, frytki takie sobie, pierogi smaczne. Kompot dobry. Zupa dnia (jarzynowa) znośna.

Dziękujemy, 731micha_f
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, ciekawe, dobre jedzenie, coś innego od klasycznej karczmy... pizza super, podpłomyk mięsny oraz vege super, ciasta super, kawa pyszna... super obsługa:)

1  Dziękujemy, primo2106
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Pomimo dużych oczekiwań i rozbudowanego opisu w karcie na temat lokalnych produktów niestety jedzenie okazało się bardzo przeciętne lub nawet niesmaczne. Po 40 minutach oczekiwania na 2 zupy zostalysmy poinformowane, że jednej zupy jednak nie ma. Po kolejnych 10 minutach została nam podana jedna zupa (barszcz czerwony z uszkami), która nie pozwalała smakiem. Plus za smaczne uszka i dobry farsz. Następnie zostały zaserwowane cepeliny oraz podplomyk z lokalnymi serami. Pomimo, że cepeliny były zamówione z bryndza zostały podane z farszem grzybowym. Niestety byly niesmaczne, ciasto było nieslone, jakby gotowane w wodzie bez soli. Farsz również pozostawial wiele do życzenia. Podplomyk również bez soli, sytuację ratowały sery - całość można ocenić jako średniej jakości pizze. Deser, który miał uratować całość niestety niesmaczny. Całości dopełniala obsługa, która z pełną premedytacją zdawała się ignorować klientów, pozostawiła rzeczy na stoliku, nie reagowała na jakikolwiek kontakt wzrokowy pomimo stosunkowo niewielkiego ruchu. Dodatkowo wciąż trzaskajace drzwi do kuchni gdzie niemal co minutę ktoś musiał wchodzić i wychodzić co jednakże nie zwiększyło zaangażowania na sali i wśród gości. Przykre bo miejsce opisywane jest jako lokalne z duszą i zaangażowaniem właścicieli. Niestety ani duszy ani zaangażowania nie było.

3  Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tym miejscu, jego klimacie, specyfice oraz przede wszystkim kuchni pojechałam tam z wielkimi oczekiwaniami. Niestety, pojawiło się bardzo dużo rozczarowań. Na zupy czekałyśmy 40 minut, po czym kelnerka poinformowała nas, że zamówionego przez nas żurku nie ma i czy chcemy zamówić inną zupę. Zrezygnowałyśmy w obawie, że trzeba będzie czekać kolejne 40 minut. Barszcz czerwony na zakwasie był ok, ale tylko tyle. Szału nie było. Kwaśny i trochę rozmyty smak. Cepeliny z bryndzą okazały się na talerzu cepelinami z rydzami, ok, kelnerka się pomyliła. Cepeliny ociekały wodą z gotowania, zupełnie bez smaku. Ciasto było mdłe, ugotowane w nieosolonej wodzie. Farsz niestety podobnie, totalnie bez smaku. Podpłomyk z bryndzą, smakował tylko bryndzą. Ciasto dosyć grube i bez smaku. Kompot rabarbarowo-jabłkowy rozcieńczony i znów bez smaku owoców. Na koniec dla zatarcia kiepskiego wrażenia wzięłyśmy bajaderkę, w której czuć bylo zwietrzałą czekoladę. Jedna z Pań kelnerek uwijała się jak mogła, druga raczej nie przejmowała się klientami. W podaniu deseru nie przeszkadzały jej talerze z resztkami po drugim daniu. Na koniec źle policzony rachunek. Niestety w naszym przypadku nie spotkało nas nic co mogłybyśmy polecić.

Dziękujemy, Kamila D

Restauracja Stary Dom Zdrojowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wysowa-Zdrój, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stary Dom Zdrojowy ? Podziel się wrażeniami!