Zrecenzowano: 14 grudnia 2017

Trafiliśmy na imprezę szefowej - pochlani goście kręcili się po restauracji a później w okolicach 12.00 w nocy dobijali się po kolei do wszystkich pokoi - bardziej lub mniej dyskretnie waląc i klnąc pod drzwiami.

Pokoje małe ale schludne i wygodne - taki standard. Personel bardzo przyjazny i pomocny.

Śniadania dobre - może nie jakiś kosmiczny wybór ale jest smacznie.

Natomiast zadziwia restauracja, która z jednej strony dawała przekąskę powitalną bardzo smaczną a z drugiej przy zamawianiu wina grzane ilość w kubeczku potrafiła się diametralnie różnić...

W okolicy jest park, kryta pływalnia i boiska oraz... przedziwny ciężki zapach unoszący się w powietrzu.

Na nocleg dobry ... i to wszystko...

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marcin O
Zrecenzowano: 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam ten Hotel

Wspaniały obiekt w okolicach Krakowa i Skawiny bardzo dobra obsługa hotelowa i bardzo pomocna /

*I would recommend to everyone for business meetings very excellent hotel service ***** 5 star.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Black C
Zrecenzowano: 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Będąc w delegacji miałem przyjemność gościć w tym Hotelu. Już na samym wejściu widać luksus. Kolacja była wyśmienita. W jadalni znajduje się również bar. Jeśli chodzi o sam pokój- dawno się tak nie wyspałem. Łóżko bardzo wygodne, w pokoju dość duża łazienka, balkon z widokiem na okoliczny park. Polecam serdecznie ten hotel każdemu, kto będąc w okolicy szuka dobrego noclegu.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano: 11 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie hotel położony w parku , w cichym miejscu mino ze w centrum miasta.
Pokoje małe ale bardzo schludne , personel w miarę miły i pomocny.
W hotelu znajduje sie restauracja .
W pobliżu jest duży park , kryta pływalnia , boiska sportów.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 2 marca 2016

Bardzo fajne miejsce na bazę noclegową dla odwiedzających Kraków.
Cicho, wygodnie, czysto. Fajny pomysł z wannami -zabawa dla dzieciaków i nie tylko.
Bardzo kontaktowa i pomocna obsługa. Jedzenie całkiem ok. Odpowiedni parking z monitoringiem. Wszystko blisko centrum ale w spokojnym zaciszu. Wszystko działa i jest na miejscu (bez klimy ale nam nie była potrzebna). Ceny atrakcyjne.

Wskazówka dotycząca pokoi: Atutem jest dobry dostęp dla niepełnosprawnych -winda.
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, bb222016