“Przyjęcie okolicznościowe na medal”
Restauracja Aria — recenzja

Restauracja Aria
Nr 2 wśród 26 Restauracje (Skawina)
Opis: Aria to miejsce usytuowane w otoczeniu Skawińskiego Parku, restauracja w której smaki polskie i europejskie łączymy z tradycjami i lokalnymi produktami. Co nas wyróżnia: lokalizacja w malowniczym parku, sezonowe menu, regionalne piwa, przyjaźni dzieciom.

W restauracji Aria organizowaliśmy chrzciny naszego synka. Pyszne jedzenie podane w bardzo elegancki i estetyczny sposób oraz przemiła i sprawna obsługa w połączeniu z niezwykle konkurencyjną ceną, dały w rezultacie imprezę idealną go tego piękna słoneczna pogoda i sąsiedztwo parku - nic dodać, nic ująć

Dziękujemy, Madzia B

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Wybrałam się do Arii z dziećmi na niedzielny obiad. Dostaliśmy pięknie podane niemałe porcje jedzenia, dzieci miały swoje zestawy. Ja skusiłam się na kurczaka z karczochem, bardzo dobrze przyrządzony, wyśmienity w smaku. Z braku miejsc w głównej restauracji zaproponowano nam miejsce w kawiarni lub w ogródku. Obsługa doskonała i pomocna.
Polecam tę restaurację, zwłaszcza po basenie, który jest naprzeciwko.

Dziękujemy, AgaSko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dworekskawinski, Kierownik, Restauracja AriaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie podane w niezwykle estetyczny sposób. Przystępne ceny, przyjemna miejscówka i niezwykle miła obsługa - jednym słowem polecam to miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i klimatyczną kolację we dwoje :)

Dziękujemy, Madzia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dworekskawinski, Właściciel, Restauracja AriaOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Korzystaliśmy z mężem z restauracji aria przy okazji pobytu w hotelu dworek skawiński. Bardzo dobre jedzenie, porcje duże, podane estetycznie. Obsługa bardzo uprzejma, zwłaszcza Pan Łukasz który nas obsługiwał. Miejsce dla dzieci do zabawy i mini plac zabaw na tarasie przy restauracji to strzał w dziesiątkę bo rodzice mogą spokojnie zjeść gdy dzieci mają rozrywkę. Ceny niewygórowane. Polecamy!

Dziękujemy, Anakonda90
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dworekskawinski, Właściciel, Restauracja AriaOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Bardzo dziękujemy.

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, rewelacyjne miejsce na odpoczynek.
Obsługa pomocna.
Polecam odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, Arkadiusz M

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Restauracja Aria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzywaczka, Małopolskie

Skawina, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Aria? Podziel się wrażeniami!