“Jakby była obsługa...”
Guantanamera — recenzja

Guantanamera
Nr 8 wśród 18 Restauracje (Olkusz)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Ciekawy lokal. Starano się stworzyć kubańskie klimaty, i prawie się udało. Interesujące menu. Żeby jeszcze ktoś obsługiwał. Niestety, nie ma kelnerek. Zwykle jest jedna, dobrze ukryta. Nie tylko nie podchodzi do stolików, ale tez chowa się na zapleczu, żeby przypadkiem nie przyjąć zamówienia.n Szkoda.

1  Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Byłam w lokalu kilkakrotnie od czasu jego powstania i za każdym razem coś jest nie tak. Myślałam, że to początki bywają trudne, że będzie lepiej, że trzeba dać im trochę czasu na rozruch, ale niestety nic się nie zmieniło od 2017 r. Zachęcona informacją na fb o nowym szefie kuchni i możliwości zjedzenia potraw z różnych zakątków świata zaglądnęłam do lokalu po kilkumiesięcznej przerwie, z nadzieją, że coś się zmieniło. Niestety, kelnerka nie wiedziała jakie dania z kuchni świata są podawane w tym tygodniu, po chwili oznajmiła, że szefowie wyjechali na wakacje, więc podają tylko dania wymienione w karcie. Zamówiłam lemoniadę, którą podano po 15 minutach oczekiwania i był to rozcieńczony sprite z cytryną i miętą, a nie lemoniada, którą już tam pijałam. Sałatka "Guantanamera", która jadłam w tym miejscu już dwukrotnie, smakowała zupełnie inaczej i nie posiadała połowy składników wymienionych w menu, zamiast nich był mix różnych warzyw i była to raczej sałatka grecka, ale bez sera feta. Czas oczekiwania na sałatkę to 40 minut, a lokal bynajmniej nie pękał w szwach. Lokal ma potencjał, jest ładnie urządzony, ale nieporadność obsługi,brak organizacji pracy i brak powtarzalności w jakości zamawianych potraw powoduje, że więcej już tam nie wrócę. Ceny raczej wysokie, więc klient chce być odpowiednio obsłużony, a nie słuchać wymówek personelu. Żenada !!!

3  Dziękujemy, XYZ123Olkusz
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa do tego niebanalny deser. Ciekawe wnętrza z jeszcze ciekawszą historią. Rozsądny przystanek podczas wypadu na jurę.

1  Dziękujemy, wojciechp365
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem na komuni rodzinnej najlepsze jedzenie świeże smaczne ciepłe, atmosfera również przyjemna na 5. Polecam!

1  Dziękujemy, Ukasz_94
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie dość ze długo czeka się na dania. Podawane są w rożnej kolejności. To jeszcze mięso surowe a gnochi rozgotowane! Tragedia!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 835kamilaj

Guantanamera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Guantanamera? Podziel się wrażeniami!