“Najlepsze piwo w Olkuszu, poza tym dno”
Batorówka — recenzja

Batorówka
Nr 3 wśród 18 Restauracje (Olkusz)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piwo cudne! Z tanków, świeże, pyszne. Poza tym..no cóż... Jedna jedyna koedukacyjna toaleta na nawet 100 osób. Jest druga na dole, ale kelnerki nie chcą otwierać, bo im się nie chce sprzątać. Pizza taka sobie. Jedzenie średnie. A obsługa do niczego. Siedzą w 4 osoby i plotkują, a stoliki w ogóle ich nie obchodzą. Trzeba podchodzić do baru albo wołać, nawet kilkakrotnie. Najlepiej iść na piwo po obiedzie/ kolacji, i uzbroić się w cierpliwość, może ktoś obsłuży.

Dziękujemy, Agnieszka W

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Na dwa dania dla dwóch osób.......jeden standardowy danie kucharza....Placek drwala ( z sosem słodko kwaśnym}....nie polecam...drugie Rolada drobiowa z szynką+ kluski śląskie+ mizeria.....czekaliśmy ponad 63 minuty....za kelnerki dałem jeden punkt....ale dla właścicielki, która jeszcze na mnie naskoczyła powinienem jej ten punkt odebrać.....jeżeli mają problem z kucharzami....niech przyjmie innych i lepszych....albo niech im lepiej zapłaci aby się lepiej starali.
Nie polecam tej restauracji....i na pewno tam nie przekroczy moja noga....dzięki właścicielce i jej szacunku do klientów...chociaż jestem mieszkańcem Olkusza

Dziękujemy, andrzej2211
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze placki po węgiersku w PL!!! Rewelacyjna pizza na pysznym cieście. Miła obsługa ładna lokalizacja. Uczciwe porcje, żadnego oszukaństwa co rzadko się zdarza. Polecam na rodzinne obiady - menu dla dzieci, szeroki wybór deserów.

Dziękujemy, mariahajduk01
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Napisze tak jedzenie chyba zależy kto na danej zmianie w kuchni pracuje ale odnoszę wrażenie że lekko się popsuło a jestem klientem od lat dodatkowo karta menu zmieniona i nie ma tam naprawdę wyboru takiego jak człowiek by chciał np stary tradycyjny devolay z masłem i poetruszka tylko coś naszpikowane serem czego niestety devolayem nazwać nie można ceny są jednak wygórowane troszkę jak na taką obsługę która jest w lokalu jest słaba a na jedzenie czeka się teraz za długo niestety, nie piszę tej recenzji jako konkurencja lecz jako klient, faktem jest to jak właściciele lokalu są na miejscu wszystko chodzi jak powinno ale gdy tylko wyjdą niestety kelnerki robią co chcą mam takie wrażenie niestety i raczej się nie interesują co się dzieje na sali może trzeba je troszkę podszkolić w tej dziedzinie bo nie każdy się nadaje do tej pracy a Drodzy Wlasciciele kelnerka kelner to wasza wizytówka największa jaka może być, co do kuchni należy jednak trochę kucharza albo opier..... albo zmienić bo jedzenie niestety już nie to co na początku a było wspaniale

Dziękujemy, chef_Harveu
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad w Olkuszu wypadł całkiem przypadkiem. Po kilkuset kilometrach jazdy na obiadek właśnie tam trafiliśmy.
Porcje bardzo duże, dość smaczne. Cenowo dość tanio.
Siedzieliśmy na rynku przed restauracją i miejscówka średnia bo kilku amatorów mocnych trunków próbowało zaznaczyć swoje jestestwo;)
Ceny 5/5
Jakość 4,5/5
Miejsce 3/5
Mimo wszystko bardzo polecam 5/5 za całość z uwagi na stosunek ceny, smaku i wielkości porcji. Dołączam paragon wiec sami zobaczcie.

Dziękujemy, Przemo1977

Batorówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olkusz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Batorówka? Podziel się wrażeniami!