“Calkiem dobre”

Restauracja Piwnica Pod Nietoperzem
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Ojców)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku poinformowano mas , iz czas oczekiwania ok 40 min. Zostaliśmy. Potrawy podali duzo szybciej. Placki dosc grube ale smaczne, dobrze przyprawione i dobrze upieczone. Sos borowikowy pucha.

Dziękujemy, karinas683

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania wynosił ponad godzinę, o czym nikt nas nie uprzedził. Kuchnia raczej przeciętna - smaczne mięso, placki ziemniaczane słabe - ciastowate, smak ratowały przyprawy. Mizeria to sterta ogórków z łyżką śmietany. Bukiet sałat zamieszczam na zdjęciu - oceńcie sami. Restauracja z nazwy i cen, przydrożne zajazdy biją ich jakością kuchni na głowę.

Dziękujemy, 179piotrz
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kompletny chaos. Na dania czekaliśmy półtorej godziny - nie było warto. Kuchnia przeciętna. Nie polecam - szkoda nerwów.

1  Dziękujemy, B8324KSannak
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Prze miłe i przytulne miejsce, sympatyczna obsługa i pyszne menu :) Choć krócej czynne, warto odwiedzić Piwnicę nawet zimą, wypić herbatę i pogrzać się przy kominku. Bardzo polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Izabella B
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam na obiedzie przed powrotem do domu. Jedzenie nam smakowało. Mieliśmy wcześniej zarezerwowane miejsca inaczej moglibyśmy mieć problem aby tam coś zjeść. Lokal wydaje się dość ciasny gdy jest tam sporo ludzi. Gdyby nie osoba która wcześniej tu była to pewnie byśmy tej knajpki nie znalezli. Ogólnie mogę polecić lokal

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 525pawe_s

Restauracja Piwnica Pod Nietoperzem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ojcowski Park Narodowy, Małopolskie

Ojców, Małopolskie
Ojcowski Park Narodowy, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Piwnica Pod Nietoperzem? Podziel się wrażeniami!