“Nie dane nam było spróbować”

Restaturacja Pod Bocianem
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Ojców)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po krótkim spacerze postanowiliśmy z rodziną zatrzymać się na obiad. Po 5 min podszedłem do baru zapytać gdzie składamy zamówienie oraz zabrałem że sobą karty. Dzieci układały klocki, zdążyły nawet zbudować cały dom, podczas gdy Pan kelner niewzruszony sprzątał stoliki... Po 20 mi od wejścia, zaczął obsługiwać gości, niestety tych którzy w restauracji pojawili się 5 min po nas. To przelało czarę goryczy, podziekowaliśmy. Gorąco nie polecam.

Dziękujemy, Paweł M

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne zupy i chłodne napoje w przerwie spaceru po Ojcowskim parku narodowym. Zamówienie szybko podane, ceny niewysokie. Stolik w ogródku zwiększal apetyt i przyjemność. Miłe i szybkie kelnerki. Warto się zatrzymać

Dziękujemy, maciejania123
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne i świeże jedzenie, krótki czas oczekiwania. Duże porcje. Jedyna niedogodność to obsługa która nie nadąża przy zbyt dużej ilości gości odwiedzających lokal w pogodne dni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MarffiMK
Zrecenzowano 7 lutego 2019

Gdyby nie obsługa, a właściwie jej wielki niedostatek, to lokal byłby wart polecenia. Lubimy kuchnię polską, schabowy z kapustą zasmażaną i ziemniakami był tu smaczny, a porcje odpowiednio duże.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Elżbieta K
Zrecenzowano 25 października 2018

Podobno najlepsze miejsce na terenie Parku.
Wystrój OK. Może się zdarzyć pomyłka w rachunku. Nam się zdarzyło - kelnerka była bardzo początkująca.
Jedzenie jak najbardziej tradycyjne. Schabowy wielki i smaczny; schab po ojcowsku może być dobrą alternatywą do tego pierwszego.
Smaczna kapusta zasmażana.
Śniadanie jak należy.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, slawiktadeusz

Restaturacja Pod Bocianem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ojcowski Park Narodowy, Małopolskie
Ojcowski Park Narodowy, Małopolskie

Ojców, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restaturacja Pod Bocianem? Podziel się wrażeniami!