Nowe Brzesko

“Sielski klimat”
Stara Stajnia — recenzja

Stara Stajnia
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal urzeka swoją atmosfera i sielskim, wiejskim klimatem. Kolacja przy zachodzie słońca... Bardzo sympatycznie. Mały wybór dań ale w tym wypadku to duży plus. Jedzenie bardzo dobre, nieoczekiwanie skomponowane. Warto odwiedzić, posiedzieć, odpocząć. Polecam

Dziękujemy, PiotrCzPro
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrk1189, szef kuchni, Stara StajniaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dzięki :)

Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Stara Stajnia jest dla mnie niesamowitym odkryciem. Byliśmy na wycieczce w Proszowicach w Lawendowym Ogrodzie i to miejsce zostało nam polecone, aby coś zjeść. Było to niedaleko, więc pojechaliśmy sprawdzić. Krótka karta, ale to dobrze bo podjęliśmy szybką decyzje. Jedzenie było absolutnie fenomenalne!!! Zamówiliśmy dwie zupy pomidorowe, pieczeń ze schabu, tartę z kozim serem i karmelizowaną gruszką. Tak dobrych dań jeszcze chyba nie jadłam, było czuć świeżość składników i niesamowite smaki!!! Myślicie że przesadzam? Pojedźcie i sprawdźcie. Na pewno nie raz jeszcze odwiedzę to miejsce, polecam wszystkim!

1  Dziękujemy, mikimysza
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urocze miejsce, biegające swobodnie zwierzaki kot i pies nie często się spotyka.Smaczne dania i sympatyczna obsługa. Szkoda że pogada uniemożliwiła skorzystać z ogrodu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Traveler373540
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrk1189, szef kuchni, Stara StajniaOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Znaleźliśmy to miejsce 2 mies. temu i byliśmy w nim 6 razy do tej pory (mieszkamy niedaleko). Przepyszne jedzenie, nam szczególnie smakowały doskonale przygotowywane mięsa. Świetny stek, super kaczka, genialny pasztet... długo by wymieniać. Naszemu synkowi bardzo smakowała pomidorowa i barszcz czerwony zabielany. A dziś jadłam świetne ślimaki:) Szef kuchni faktycznie klasa w swoim fachu. Bardzo miła i fachowa obsługa no i przesympatyczna pani właścicielka- pierwsze skrzypce dobrej atmosfery:). Bardzo dobrze i spójnie zaprojektowane wnętrze z jazzem w tle. Polecamy, na pewno jeszcze wrócimy nie raz!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wilkzbasni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrk1189, Właściciel, Stara StajniaOdpowiedź udzielona 8 kwietnia 2019

Zrecenzowano 23 lutego 2019

"Starą Stajnię" odkryliśmy w czasie spaceru, będąc w hotelu św. Norberta w Hebdowie. Klimatyczny wystrój wnętrza, miła jazzowa muzyka "gdzieś z tyłu", pyszne piwko i świetna obsługa - to niepodważalne atuty obiektu. Pozdrawiamy.
Danuta i Franciszek z Tych

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, FrancoL626
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: piotrk1189, szef kuchni, Stara StajniaOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Stara Stajnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowe Brzesko, Małopolskie
Kraków, Małopolskie

Proszowice, Małopolskie
Bochnia, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Stara Stajnia? Podziel się wrażeniami!