“Jak zawsze na 5.”
Karczma Siedlisko — recenzja

Karczma Siedlisko
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Miechów)

Za każdym razem kiedy wracam z Krakowa, zjezdzam do Siedliska. Zawsze spotykam się z uprzejmością, nawet gdy panie mają urwanie głowy. Jedzenie jest wyśmienite, świeże, o odpowiedniej temperaturze, podane w Bolesławcu a klimat lokalu zachęca do odwiedzenia go za każdym razem na nowo. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą o tym miejscu źle. Siedlisko jest moim stałym punktem na tej trasie od ponad 10 lat i miło patrzeć jak się rozwijają.

27 kwietnia w drodze do Krakowa wstąpiliśmy na śniadanie. Byliśmy pierwszymi gośćmi. Zamówiliśmy jajecznice i kiełbasy. Danie kiełbasiane składa się z dwóch dużych kawałków podanych że słocistą cebulką i wielkimi kromami wiejskiego chleba. Porcja dla tirowca. Nie sposób być nienajedzonym. Wszystko świeżutkie i pachnące.

1  Dziękujemy, edytaszymanska

Nie polecam , jeśli Państwo nie mogą przewidzieć zwiększonej ilości ludzi , to kiepska to rokuje na przyszłość . A widzę że i recenzje są nie przychylne .
Nie polecam omijamy szerokim łukiem

1  Dziękujemy, robertsX2120UF

Byłam 2 razy, o ile za pierwszym razem jedzenie super i bardzo smaczne to drugi raz mnie rozczarował. Wołowina była niesmaczna i chyba lekko nie świeża. Kelner co prawda wymienił danie na inne, ale z komentarzem że widocznie nie lubię wołowiny. Obsługa miła, ale tylko do momentu. Kiedy wszystko jest ok.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Kasieku
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny lokal z miłą obsługą, ale to tylko tyle. Zimny żurek ze skorupkami jajek, przypalone placki ze „skrawkami” mięsa. Jakość nie adekwatna do ceny.

Dziękujemy, olgak646
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

bardzo smaczne dania, umiarkowane ceny, usmiechnięta obsluga. Mimo sporego ruchu szybka obsługa. Jeśli będzie okazja to tu wrócę

Dziękujemy, micha_m958

Karczma Siedlisko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słomniki, Małopolskie
Książ Wielki, Małopolskie

Miechów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Siedlisko? Podziel się wrażeniami!