“Obłędne desery”
Rynek9 by R.Steskal — recenzja

Rynek9 by R.Steskal
Opis: Rynek9 łączy kilka światów: restaurację, koktajlbar, kawiarnię, piekarnię i cukiernię. To, co mają ze sobą wspólnego, to przyjemność ze smakowania. Znajdziecie tu wyśmienitą kawę, wyszukane koktajle oraz pyszne jedzenie. W piekarni i cukierni czekają Was świeże pieczywo i ciasta naszej produkcji. Zadbaliśmy o przytulny wystrój oraz miłą obsługę. Z każdym gościem chcemy dzielić się naszą pasją.

Super lokal w samym rynku. Bardzo przyjemna atmosfera, wystrój na pięć gwiazdek a desery wręcz obłędne. Pięknie podane i bardzo smaczne. Do tego imbryczek herbaty. Pysznie!!! Na pewno odwiedzę nie raz. Polecam!!

Dziękujemy, arturro001

Zrecenzowano 6 września 2019

Wnętrze dopracowane w pięknym stylu, jedzenie bardzo smaczne, porcje sycące i jeszcze rewelacyjne desery. Obsługa błyskawiczna i bardzo sympatyczna. Gorąco polecam ;)

Idealne miejsce po długim spacerze po Górach ;)

Dziękujemy, Karin D
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Miejsce klimatyczne z ciekawą aranżacja. Obsługa miła i uśmiechnięta, pomocna.
Drink bezalkoholowy trafiony w mój gust, rewelacja! Z przystawek bruschetta z pomidorem i mozzarellą ok. Chlebek z cebulą marynowaną i mozzarellą, ciekawe połączenie i warte spróbowania.
Nie polecam makaronu z grillowanymi(?) warzywami, smakiem przypominają smażone w tłuszczu niż grillowane,bardzo duża ilość cebuli i papryki, troszkę pomidorow koktajlowych i suszonych(niedopracowane).

Dziękujemy, Malgosia997
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra miejscòwka w Makowie Podhalańskim.
Można tu nie tylko smacznie zjeść, ale w również w przyjemnej atmosferze załatwić ważne sprawy na spotkaniu z partnerami biznesowymi...
Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje obsługująca nas Pani Ala -młodziutka, pełna uroku i przy tym świetnie przygotowana do swojej roli kelnerka
Brawo -polecam to miejsce wszystkim tym, którzy oprócz jadłospisu potrafią dostrzec również obsugę na właściwym poziomie, estetykę serwowania dań i to, że w tym lokalu nie nagrywają...

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Andrzej D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Edyta P, Kierownik ds. PR, Rynek9 by R.SteskalOdpowiedź udzielona 17 kwietnia 2019

Przekażemy Pana opinie naszej Ali. Rzeczywiście wyjątkowa kobieta i zna się na swojej pracy, jak nikt. Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą i miłą opinię. Będziemy się starać nie zawiźć Pana przy kolejnych odwiedzinach na które serdecznie zapraszamy.

Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już kilka razy w "Rynek 9" - czy to ze znajomymi czy z Narzeczonym i za każdym razem wychodziliśmy stamtąd pozytywnie zaskoczeni :) Drinki i koktajle wyglądają identycznie jak na zdjęciach w karcie :) Jedzenie jest pyszne, obsługa bardzo uprzejma i chętna do pomocy :) Knajpka ma ciekawy wystrój, brakowało takich miejsc w okolicy :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, kociczka7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Edyta P, Kierownik ds. PR, Rynek9 by R.SteskalOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Dziękujemy za tak szczegółową opinie. Zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że się nigdy Pani na nas nie zawiedzie.

Rynek9 by R.Steskal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Maków Podhalański, Małopolskie

Maków Podhalański, Małopolskie

Sucha Beskidzka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rynek9 by R.Steskal? Podziel się wrażeniami!