“Super pizza i wiele więcej !!!”
Caprese — recenzja

Caprese
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Limanowa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pizza, bardzo dobre zupy.
Pizza z pieca opalanego drewnem.
Dobra kawa.
Inne danie są również bardzo smaczne.

Dziękujemy, T0ma5z

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza oraz inne dania z menu. Byliśmy w 19osob i wszyscy dostali wszystko w bardzo krótkim czasie. Bardzo przyjazna obsługa. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, malcin_p
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron idealny, tak właśnie powinno smakować al dente. Obsługa miła i uśmiechnięta, nienachalna muzyka w tle, serdecznie polecam!

Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 20 maja 2019

Restauracja ma świetny wystrój co powoduje, że chce się w niej przebywać jak najdłużej. Pizza z pieca opalanego drewnem, na cienkim cieście, przepyszna! Serdecznie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, _natalye3_x
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja, od razu można poczuć klimat śródziemnomorski. Przepyszna pizza ( z pieca) na cienkim cieście. Warto zamówić desery a zwłaszcza tiramisu. Bardzo miła obsługa.
Bardzo krótki czas oczekiwania na pizzę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, vittoriamay

Caprese — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laskowa, Małopolskie

Limanowa, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Caprese? Podziel się wrażeniami!