Piękny górski szlak

Zrecenzowano: 19 maja 2019
cassiopea13
Lublin, Polska

Zrecenzowano: 23 maja 2019

Cicho spokojnie i ciężko ale warto wejść na szczyt aby podziwiać widoki jednym mankament to niestety duża ilość powalonych suchych drzew na zboczu szczytu

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mogielica jest najwyższym szczytem Beskidu Wyspowego, więc warto ją odwiedzić jeśli ktoś urlopuje w pobliżu. Na szczycie znajduje się wieża widokowa wysokości 20 metrów. Z wieży roztacza się widok na Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Pieniny, Gorce i Tatry. Trochę się cykalam aby wejść na samą górę, mimo że nie mam lęku wysokości, ale naprawdę warto - widoki zapieraja dech w piersiach. Jeżeli to Was nie przekona, to nie wiem co da radę.

Jeśli chodzi o dojście na Mogielicę, to szlaków jest mnóstwo i ciężko mi było wybrać. W końcu zdecydowaliśmy się na krótką, bo tylko 1,5-godzinna, ale nie najprostszą trasę z parkingu Zalesie-Wyrębiska. Zielonym szlakiem z kilkoma przystankami to tylko 90 minut drogi, chociaż ciągle delikatnie po górkę, więc łydki płoną. Dojście na szczyt niweluje jednak wszelki ból wędrówki pod górę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, cassiopea13
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce. mnóstwo szlakuw na szczyt mogielicy moim zdaniem najpiękniejszy poprowadzi z wyrebiska zalesie,trasa z przepięknymi malowniczymi widokami na szczycie znajduje się Wieża widokowa z której rozpościera się wspaniały widok na panorame Tatr.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, joanna l
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce wręcz magicznie z genialnymi widokami. Zdjęcia zamieszczone poniżej mówią same za siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Rykrek
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Jak napisałem w tytule jak ktoś cokolwiek "się rusza" to obowiązkowo należy wybrać się na szczyt Królowej Beskidu Wyspowego.Przy okazji 20 km spacer trasą narciarską szczególnie jesienią jest niezapomnianym wrażeniem wizualnym

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, wojtek193