“Pyszne jedzenie”
Limka 28 — recenzja

Limka 28
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Limanowa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Restauracja na wysokim poziomie, z dobrym jedzenie, wystrojem i doskonałą obsługą. Dania dobrze przyprawione, syte.

Dziękujemy, wiesiekk2016

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne startery, wybraliśmy tarteletkę z zapiekany oscypkiem z przepyszny sosem zurawinowym, tatar z zoltkiem przepiorczym i wspaniałymi dodatkami oraz zupa borowikowa z chipsami z pieczywa razowego. Na główne danie zamówiliśmy przepyszny makaron z sosem z grzybów leśnych i polędwiczką. Stek z ziemniaczkami oraz kurczak zagrodowy z pure z groszku.

Będąc w okolicy warto odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, dorotaphoebe
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Posiłki bardzo smaczne, ciekawie podane, obsługa młoda ale bardzo miła i profesjonalna, bardzo elegancko, muzyka w tle bardzo stonowana i pasująca do wnętrza i atmosfery panującej w restauracji.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, aleksandra632017
Zrecenzowano 2 października 2018

Korzystaliśmy z posiłków przez 4 dni w formie bufetu szwedzkiego. Jedzenie smaczne,nawet bardzo smaczne.Dużo owoców. Wyśmienita kawa z ekspresu.Wędliny z regionalnej/rzemieślniczej/ masarni. Nowoczesne miłe dla oka wnętrza.Czysto.Miła i pomocna obsługa. Jednym słowem Super

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 22 września 2018

Zacznę od wnętrza - nowoczesne i eleganckie. Krzesła bardzo wygodne. Obsługa miła, kompetentna. I doszłam do jedzenia - jadłam kaczkę , pure z batata i smażone warzywa. Danie bardzo smaczne. Jedyne co to popracowałabym nad temperaturą potraw. Danie trafiło do mnie letnie. To moja jedyna uwaga krytyczna. Byłąm tak zadowolona z obiadu, że zamówiłam kawę i deser. Nie zawiodłam się i wyjechałam z Limanowej z poczuciem, że w końcu znalazłam tam restaurację, do której warto wracać.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, wiernikosia

Limka 28 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Laskowa, Małopolskie

Limanowa, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Limka 28? Podziel się wrażeniami!