Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już nie mogę doczekać się zimowego szaleństwa i pobytu w Limanowej.Obsługa profesjonalna i bardzo pomocna.Jedzenie zjawiskowe.Wystrój bardzo nam odpowiadał, nie daleko stok do zjazdów.Bardzo miło wspominam i wracam zimą.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jako baza noclegowa bez nastawiania się na spa
Plusy: Hotel bardzo ładny, obsługa bardzo miła, jedzenie ok
Minusy: basen bardzo mały - basen ogrodowy, strefa spa nie do końca sprawna w saunach niska temperatura a jazzuzi nie działa

Dziękujemy, sylwia_pt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaPiaskowy, Kierownik sprzedaży, Hotel LimanovaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Szanowna Pani Sylwio, dziękujemy za opinię. Podczas Państwa pobytu w naszej strefie Spa, wynikła mała awaria jacuzzi. Stefa Spa była wyłączona tylko przez 1 dzień. Zapraszamy ponownie do Limanova Hotel***. Ponowna wizyta będzie idealna;) Pozdrawiam

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu 8 nocy z rodziną. Jedzenie przepyszne, bardzo wysoki standard pokoi, jednak najważniejsze na co się zwraca uwagę to młody, energiczny, mega pomocny i cały czas uśmiechnięty personel. Czuliśmy się w tym hotelu wyjątkowo właśnie ze względu an osoby tam pracujące. Widać, że lubią swoją pracę i dzięki temu mu czuliśmy się wyjątkowi. Minus mały za to, że prosiłam managera o wegetariańskie dania na obiadokolacje i niestety o tym zapomnieli. Muszą na to zwrócić większą uwagę, bo chodziłam wieczorem głodna.

Dziękujemy, Małgosia S
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

Spędziliśmy z mężem 11 dni w Limanova. Przez cały pobyt czuliśmy się tam doskonale. Hotel czysty, elegancki, z małym, ale intymnym i komfortowym spa. Restauracja ma bardzo klimatyczny wystrój i profesjonalną obsługę. Jedzenie było przepyszne za każdym razem. Polecamy!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, zdobywcy_kgp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: IzabelaPiaskowy, Kierownik sprzedaży, Hotel LimanovaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Szanowna Pani, dziękujemy za wspaniałą opinię i zapraszamy ponownie do Limanova Hotel***. Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając noclegu pomiędzy Nowym Saczem a Limanowa ten wydawał nam się najlepszy.
I nie pomylilismy sie. Bardzo ładny nowoczesny budynek, super obsluga , wygodne pokoje, czysto, bardzo smaczne i obfite śniadania.
Po prostu nie ma się do czego przyczepic.Bardzo miłe pozytywne zaskoczenie wszystko na plus. POLECAM!!!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, igorek775