“Smacznie :)”
Warszawianka — recenzja

Warszawianka
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Krzeszowice)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Smaczne domowe śniadanie ładnie podane,dobra cena, miła obsługa. Lokalizacja w centrum - Rynek. Dobry dojazd.

Dziękujemy, Monika S

Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Jedzonko bardzo dobre - filet z kurczaka gigantyczny! Zajął mój cały talerz i musiałam dzielić się z narzeczonym, bo nie byłam w stanie go zjeść. :) Mięsko chude, filet cienki i dobrze doprawiony. Zamówiliśmy również łososia z grilla, który był nieco suchy, ale ok. Suróweczki przepyszne, frytki i ziemniaki bardzo dobre. Ceny - jak za tak duże i smaczne porcje, naprawdę nie są wygórowane. Największy jednak plus za obsługę, przesympatyczny Pan Kelner przyjmował każde zamówienie z uśmiechem na ustach. Na pewno będziemy Was odwiedzać częściej!

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w Restauracji przejazdem z rodziną. Usadowiona w samym centrum krzeszowic. Jedzenie domowe, dobrze doprawione. Wnętrze trochę ciemne ale ma to i też swój urok. Ceny bardzo przystępne. Jedynym minusem była dla nas obsługa. Pani kelnerka była dość opryskliwa, nie potrafiła pomóc doradzić w wyborze dania. Ogólnie będę polecać tę Restaurację.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Przemek1985111
Zrecenzowano 17 listopada 2018

Położona na samym Rynku, istnieje podobno "od zawsze".
Wnętrze nieco jak z dość odległej i minionej epoki barów i restauracji.
Jedyny nowoczesny akcent to duży telewizor ustawiony na kanał muzyczny z teledyskami z wyłączonym dźwiękiem (???), niepotrzebnie rozprasza przyciągając wzrok.
Jedzenie niewyszukane, też w starym stylu, ale dobre.
Trzeba przyznać, że placki ziemniaczane umieją tutaj zrobić, są chrupiące i smaczne.
Żurek staropolski i krem cebulowy też niezgorszy.
Ceny jak na dzisiejsze czasy umiarkowane, obsługa sympatyczna.
Majka i Ryszard z Katowic

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Ryszard_Polska
Zrecenzowano 27 października 2018

Warszawianka na pierwszy rzut oka może trochę odstraszyć stylem minionej epoki. Ma to jednak pewien urok ale przede wszystkim jest czysto i schludnie. Krótka karta, jak zawsze, stanowi obietnicę dobrych smaków. W niedzielę w którą zaglądnęliśmy na rodzinny obiad były w niej trzy zupy i trzy "drugie". Stara zasada jak zwykle się sprawdziła: barszcz smaczny, nie z torebki był znakomitą przygrywką do specjalności lokalu czyli placków ziemniaczanych. Naprawdę doskonałe, dokładnie takie jak powinny być i swoją chrupkością doskonale działają na podniebienie. Obsługa miła, ceny bardzo rozsądne. Rodzinna restauracja istnieje od 1945 r. nie wypada więc już życzyć 100 ale 200 lat.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marcin66

Warszawianka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krzeszowice, Małopolskie
Krzewie Wielkie, Województwo dolnośląskie

Tenczynek, Małopolskie
Krzeszowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Warszawianka? Podziel się wrażeniami!