“Rodzinny park rozrywki”

Ablandia Park Linowy
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Park Rozrywki ABlandia to park dla aktywnych. Znajdziecie tu:> PARK LINOWY z 4 trasami linowymi o różnym stopniu trudności, w tym trasę zjazdową> Plac zabaw dla dzieci pow.3 lat- STREFĘ JUNIORA, składającą się z 4 różnych atrakcji: trasy linowej zabezpieczonej siatką asekuracyjną, zjazdu tyrolskiego, poduszki do skakania i rowerków wodnych,> Wieżę Mocy, na której zawieszona jest jedyna taka atrakcja na południu, wahadło z 15 metrów BigSWING tandem, oraz skok pionowy, nogami w dół, z 13 metrów na urządzeniu PowerFAN-coś dla odważnych, a także kombinacja wspinaczkowa i Drabina Jakuba. Honorujemy płatności kartą. Na przeciwko parku znajduje się bezpłatny parking.
Zrecenzowano 13 października 2016 z urządzeń przenośnych

W tym parku byliśmy z mężem i córeczką 3 letnią. Był to bardzo dobrze zorganizowany czas zarówno dla nas jak i dla niej. Przez cały czas pokonała trasę była na wszystkim co oferowane dla jej wieku. Super miejsce pilecam

Dziękujemy, renataniusia
Filtrowanie

Zrecenzowano 7 sierpnia 2016

Spędziliśmy w parku czas z 7 latkiem i 4 latkiem. Dla obu było sporo atrakcji, nie nudzili się, młodszy mógł sam chodzić po torze przeznaczonym dla małych dzieci, starszy poszedł razem z tatą na tor Niebieski, byli obaj zadowoleni. Tanio nie jest ale było warto.

Dziękujemy, Lilla P
Zrecenzowano 29 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Park linowy Ablandia jest standardowym parkiem linowym ani wybitnym ani złym. Po prostu przeciętnym z dość dużymi cenami niestety. Ale zabawa fajna zwłaszcza dla dzieci.

Dziękujemy, Adam M
Zrecenzowano 6 stycznia 2016

Chyba jeden z lepiej zorganizowanych i urządzonych tego typu obiektów jaki widziałem. Wydaje się też bezpieczny, nawet dla nie najsprawniejszych użytkowników.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 15 września 2015

Recenzja dotyczy oddziału w Rytrze. Spędziliśmy tam kilka godzin, a dzieci szalały na bardzo dobrze zabezpieczonym torze przeszkód i atrakcji, łącznie z tyrolką. Polecam trasę Junior - dla każdego coś miłego i cena dobra.
Każde dziecko miało kask. Instruktorzy wyjaśniali, co i gdzie wolo robić. Nie było problemu z zejściem z trasy do WC (całkiem czysty TOI TOI), zjedzeniem czegoś i powrotem na trasę. A na koniec dzieci dostały dyplomy - miła pamiątka.
Atrakcje dla dorosłych też wyglądały na dobrze przygotowane. Widziałam jaką frajdę sprawiało ludziom pokonywanie przeszkód kilkanaście metrów nad ziemią, z pięknymi widokami naokoło. My byliśmy w dniu roboczym, podobno w weekendy są tłumy.

Dziękujemy, GosiaKJ

Ablandia Park Linowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Czorsztyn, Małopolskie

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ablandia Park Linowy? Podziel się wrażeniami!