“wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych”
Ablandia Park Linowy — recenzja

Ablandia Park Linowy
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Park Rozrywki ABlandia to park dla aktywnych. Znajdziecie tu:> PARK LINOWY z 4 trasami linowymi o różnym stopniu trudności, w tym trasę zjazdową> Plac zabaw dla dzieci pow.3 lat- STREFĘ JUNIORA, składającą się z 4 różnych atrakcji: trasy linowej zabezpieczonej siatką asekuracyjną, zjazdu tyrolskiego, poduszki do skakania i rowerków wodnych,> Wieżę Mocy, na której zawieszona jest jedyna taka atrakcja na południu, wahadło z 15 metrów BigSWING tandem, oraz skok pionowy, nogami w dół, z 13 metrów na urządzeniu PowerFAN-coś dla odważnych, a także kombinacja wspinaczkowa i Drabina Jakuba. Honorujemy płatności kartą. Na przeciwko parku znajduje się bezpłatny parking.
Zrecenzowano 15 września 2015

Recenzja dotyczy oddziału w Rytrze. Spędziliśmy tam kilka godzin, a dzieci szalały na bardzo dobrze zabezpieczonym torze przeszkód i atrakcji, łącznie z tyrolką. Polecam trasę Junior - dla każdego coś miłego i cena dobra.
Każde dziecko miało kask. Instruktorzy wyjaśniali, co i gdzie wolo robić. Nie było problemu z zejściem z trasy do WC (całkiem czysty TOI TOI), zjedzeniem czegoś i powrotem na trasę. A na koniec dzieci dostały dyplomy - miła pamiątka.
Atrakcje dla dorosłych też wyglądały na dobrze przygotowane. Widziałam jaką frajdę sprawiało ludziom pokonywanie przeszkód kilkanaście metrów nad ziemią, z pięknymi widokami naokoło. My byliśmy w dniu roboczym, podobno w weekendy są tłumy.

Dziękujemy, GosiaKJ
Filtrowanie

Zrecenzowano 9 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy do tego parku linowego z 4 i 7 latkami. Chłopakom bardzo się podobało, nam również bo trasy są tam przygotowane dla małych dzieci. Strefa juniora przygotowana do samodzielnego korzystania dla dzieci od 3 lat, żółta trasa dla juniorów od 6 lat, wszystko bezpieczne, miła obsługa. Polecamy :)

Dziękujemy, pawsko
Zrecenzowano 17 listopada 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny park, bylem i napewno jeszcze pojade. Adrenalina niesamowita. Naprawde polecam i dla rodzin z malymi dziecmi. ZIBI

1  Dziękujemy, zibi75zi
Zrecenzowano 2 sierpnia 2014

Ablandia Park Linowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Czorsztyn, Małopolskie

Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ablandia Park Linowy? Podziel się wrażeniami!