eDreams
Booking.com
StayForLong
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w Otulinie dwa tygodnie. Pensjonat jest bardzo elegancko urządzony i położony niedaleko szlaków górskich. Właściciele są przemili i mówiaą płynnie po angielsku co było bardzo pomocne ze względu na mojego partnera. W ośrodku można zamówić śniadania, które są wprost olbrzymie i bardzo sycące, nadają się więc dla osób akttwnych, które cały dzień spędzą na szlaku. Bardzo przyjemnie było wracać po całym dniu wędrówek do Otuliny. Pensjonat ma ogromny ogród, w którym można wypocząć (opalać się, grilować etc), a każdy pokój ma spory balkon, z którego można podziwiać piękne widoki.
Napewno tam jeszcze wrócimy.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 804kamilal
Zrecenzowano: 15 października 2017

Otulina Park to miejsce położone na obrzeżach miasta, jednak bardzo blisko stąd do centrum. Dodatkowym atutem, jest to, że zaraz obok znajduje się wyjście na kilka górskich szlaków, na przykład na Sokolicę czy Trzy Korony. Pokoje są czyste i porządne, kuchnia świetnie wyposażona a właściciele mili i pomocni. Jest to idealne miejsce na odpoczynek czy grilla, bo na rozległym ternie zielonym przyległym do budynku, znajdziemy, ławki czy altanki ze sprzętem grillowym. Bardzo serdecznie polecam to miejsce i mam nadzieję, że uda mi się tu jeszcze wrócić.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, r0s492
Zrecenzowano: 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt wyraźnie nowy, pokoje czyste, przyjemnie wyposażone. Ogromny teren za budynkami, gdzie można zrobić grila, posiedzieć na ławce, poopalać się. Do rynku trzeba troszeczkę podejść, ale dzięki temu jest tu tak cicho i spokojnie. Bardzo blisko zielonego szlaku, którym można dojść na Sokolicę. Bardzo polecam.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Pani_Mysz
Zrecenzowano: 24 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę do tego gazda bardzo mily i uczyny. Zdecydowanie najleprze miejsce w okolicy na tle natury i zieleni.Dotego blisko jest wypożyczalnia rowerów...

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, pomidor12345
Zrecenzowano: 24 maja 2017

Nowoczesne, zadbane, czyste pensjonaty ze wspaniałymi widokami za oknem. Duży parking, możliwość przechowania własnych rowerów, dobrze wyposażona kuchnia. Wspaniały teren z altaną na grilla, dużo miejsca na odpoczynek w ogrodzie, huśtawka, hamak. Śniadania przepyszne, naszym zdaniem za bogato. Blisko szlaków i centrum Krościenka, do Szczawnicy 4 km. Właściciel i obsługa bardzo uprzejmi, pomocni i wyrozumiali. Było warto, z czystym sumieniem polecam! :)

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Joanna_KRK