Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Obiekt wyraźnie nowy, pokoje czyste, przyjemnie wyposażone. Ogromny teren za budynkami, gdzie można zrobić grila, posiedzieć na ławce, poopalać się. Do rynku trzeba troszeczkę podejść, ale dzięki temu jest tu tak cicho i spokojnie. Bardzo blisko zielonego szlaku, którym można dojść na Sokolicę. Bardzo polecam.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Pani_Mysz
Zrecenzowano: 24 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę do tego gazda bardzo mily i uczyny. Zdecydowanie najleprze miejsce w okolicy na tle natury i zieleni.Dotego blisko jest wypożyczalnia rowerów...

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, pomidor12345
Zrecenzowano: 24 maja 2017

Nowoczesne, zadbane, czyste pensjonaty ze wspaniałymi widokami za oknem. Duży parking, możliwość przechowania własnych rowerów, dobrze wyposażona kuchnia. Wspaniały teren z altaną na grilla, dużo miejsca na odpoczynek w ogrodzie, huśtawka, hamak. Śniadania przepyszne, naszym zdaniem za bogato. Blisko szlaków i centrum Krościenka, do Szczawnicy 4 km. Właściciel i obsługa bardzo uprzejmi, pomocni i wyrozumiali. Było warto, z czystym sumieniem polecam! :)

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Joanna_KRK
Zrecenzowano: 8 października 2016

Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Byliśmy ponad tydzień, więc polecam pensjonat zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższy wypoczynek.

Kuchnia rewelacyjna - w pełni wyposażona, w lodówkach konkretna półka przyporządkowana do konkretnego pokoju.

Pokój duży (+ balkon), łóżko duże, łazienka duża. Jako część wspólna przestronne salon/jadalnia/hol/kuchnia.

Blisko do centrum Krościenka, jednak w wystarczającej odległości, aby była zupełna cisza i spokój. Blisko do szlaków.

Zdjęcia na stronie odwzorowujące stan rzeczywisty:)

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, vanilla161
Zrecenzowano: 19 września 2016 z urządzeń przenośnych

Spokojnie. Piękne widoki za oknem. Czysty wygodny przestronny pokój. Łazienka czysta wygodna. Łóżko duże wygodne. Parking. Przystepna cena. Przyjemna atmosfera. Blisko do centrum. Świetna baza wypadowa.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Kazimierz P