“Straszne”
Karczma U Walusia — recenzja

Karczma U Walusia
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne kelnerki... i to tyle dobrego. Kwaśnica i żurek za tłuste, przysmak Walusia zimny, frytki śmierdzą starym olejem. Bardzo drogo. Filet z piersi kurczaka dla dziecka 16 zł. Porcje niewielkie.

Dziękujemy, Justyna K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jedzenie przeciętne, ceny przesadzone.Szefowi wydaje się, że ma super lokal. Restauracja dobra tylko dla turystów. Odradzam, jeśli ktoś chce cierpieć na bóle brzucha i problemy z gastryka to tak.

Dziękujemy, KasiaT58
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Karczma jak każda, menu jak wszędzie
ALE ☝️ Jedzenie nie tyko tłuszczem "pachnące" lecz dodatkowo glutaminainem sodu. Zamówiliśmy kwasnicę, dwie golonki, frytki i zestaw surówek. Wszystko dotarło średnio ciepłe. Kwanśnica niby na żeberkach gotowana, a bez grama tłuszczyku na powierzchni. Golonko średniej jakości, nie dokońca ciepłe, utopione w półmisku mącznego sosu pachnącego sztuczną przyprawą i chyba z kilogramem soli w sobie. Cena za zestaw z piwkiem i śliwowicą 100 PLN. Nie warto

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma u Walusia nie zachwyciła nas szczególnie. Prócz pysznego rosołu nie zjedliśmy tam nic specjalnego. Frytki wysuszone, opiekane ziemniaki ciekneły olejem, surówki przeciętne. Jeżeli ktoś lubi pachnąć olejem po wyjściu, to miejsce dla niego. Ceny jak na takie miejsce delikatnie przesadzone. Proponował bym porobić zestawy lub obciąć ceny o jakieś 15%

Dziękujemy, Damian K
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Karczmy u Walusia wybraliśmy się, mając w pamięci to, że rodzice, będąc rok temu na wakacjach w Krościenku, bardzo ten obiekt zachwalali. Muszę przyznać, że całkowicie podzielam ich zachwyt. Wszystkie podane dania były świeże i pyszne. Kwaśnica rewelacja. Podobnie pstrąg i placki ziemniaczane. Wszystkie dania spore, dość, żeby się najeść. Do tego przystępne ceny. Polecam każdemu kto jest w okolicy Krościenka i chce dobrze zjeść.

Dziękujemy, MarcinWie1978

Karczma U Walusia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Walusia? Podziel się wrażeniami!