Zrecenzowano: 25 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo spokojne miejsce. Super gospodarz, bardzo troszczy się o gości i w ten sposób nadrabia pewne braki budynku (np brak ogrzewania w łazience). Smaczne śniadania, z dobrej jakości produktów i urozmaicone.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Tobiasz B
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Willa wymaga remontu, pokoje są niestety średniej jakości, w szczególności malutka, zawilgocona łazienka. Zdjęcia na stronie ośrodka nie pokazują wszystkich pokoi jakie są dostępne, niestety ten w którym byliśmy nijak się miał do tych na zdjęciach. Balkon również nadaje się do remontu, od strony zachodnio-południowej słońce jest przez max 3 godziny dzienne, w związku z wilgocią w łazience przydałoby się jakieś rozwiązanie na suszenie rzeczy. Cena niewspółmierna do jakości. Na plus jest gościnność gospodarzy, sympatyczna atmosfera, smaczne śniadania i domowe ciasto.

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 17 grudnia 2016

Spędziłam w willi ok, 10 dni. Polecam tym, którzy cenią sobie urok małej miejscowości górskiej, ponad hałaśliwe i pełne ludzi kurorty. Willa jest zabytkowa, ale widać że zaczyna inwestować. Personel bardzo miły i pomocny. Śniadania, które są wliczone w cenę noclegu SUPER. Położenie SUPER, wszędzie blisko. Doskonałe położenia dla turystyki górskiej.

Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, aniusia102
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce na rodzinny wypoczynek. Co prawda mieliśmy chyba najgorszy pokój ale cena świetna plus śniadania w cenie. Śniadania super. Lokalizacja świetna. Na miejscu mozna kupić domowe obiady. Polecam każdemu kto nie chce spędzać czasu w Szczawnicy tylko w spokojnym Krościenku. Blisko szlaku na Trzy Korony.

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, 704lukaszb
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2016

Pokoje stare brudne ,łazienki stojące się wymagające remontu bardzo ciasne. Willa znaczy przestrzeń ! Wokoło budynku bałagan. Miejsce bardzodobre budynek piękny lecz bardzo zaniedbany ! Jedzenie bez szału . Obsługa przyjazna .parking na trawie ale gratis

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie wiem jakie są inne ale 106 bardzo kiepski a był to 2pokojowy apartament
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, MarekDM