“Fatalne tłuste jedzenie ”
Karczma Dunajec — recenzja

Karczma Dunajec
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie okropne, zupy zimne i za słone. Schabowy fatalny, filet z kurczaka z pieczarkami tez. Nie polecam

Dziękujemy, 525alicjag

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Żurek smaczny, uszka w barszczu czerwonym fantastyczne. Poza tym przeciętnie. Kotlet z oscypkiem bez rewelacji tak jak kapusta zasmażana.

Dziękujemy, Ela P
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niedrogie i smaczne. 'samoobsluga' przebiega bardzo sprawnie. Dobra lokalizacja i piękny widok

Dziękujemy, 463martynag
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co mam powiedzieć , restauracja dla klienta sezonowego :) przyjdź raz i nie wróć. Jakość jedzenia jest fatalna, hamburger 100% wołowiny smakuje jak mięso z psa , herbata po zbójnicku to filiżanka wody + torebka herbaty i kieliszek śliwowicy czyli Do it Yourself, nie wiem jak to możliwe ale nawet frytki smakują tu dramatycznie :-) polecam przejść obok

Dziękujemy, 88bartosz
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja i smaczne jedzenie. Za każdym razem zamawiałam inną potrawę i zawsze mi smakowało. Niedługi czas oczekiwania na zamówienie. Można zjeść na zewnątrz siedząc zupełnie nad Dunajcem.

Dziękujemy, Lucyrl15

Karczma Dunajec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczawnica, Małopolskie

Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Dunajec? Podziel się wrażeniami!