Krościenko nad Dunajcem

Wspaniale!

Zrecenzowano: 21 lipca 2019
BognaW17

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami zdecydowaliśmy się na spływ z szymsport. Organizacja bez zarzutu, wlasciciele są elastyczni co do godziny spływu, bardzo sympatyczni i pomocni. Polecamy

Dziękujemy, 53kamilm
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Wspaniały spływ kajakowy! Genialna przygoda! Do tego Pani Monika z Szymsport jest przesympatyczna i bardzo elastyczna! Mimo, że dwa razy zmienialiśmy godzinę spływu, a ostatecznie byliśmy niestety spóźnieni, pozostała uśmiechnięta i pomocna. Jak wróciliśmy przemoczeni do suchej nitki (w trakcie spływu spotkała nas olbrzymia ulewa), na miejscu czekała na nas gorąca herbata z przepysznym domowym sokiem porzeczkowym,a zapominalscy dostali również ręczniki, by móc się osuszyć i ogrzać! Polecam z całego serca!

Dziękujemy, BognaW17
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna organizacja! Super zabawa. Polecam każdemu, bo wypad bardzo udany! Spływ przyjemny, kajaki mega wygodne, Dunajec piękny!

Dziękujemy, whitep295
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo Dobra organizacja wycieczki ,pani Monika wszystko dokładnie tłumaczy jak zachować sie na Dunajcu ,kajaki są bardzo bezpieczne i siła nurtu można spokojnie przepłynąć rzekę .Widoki piękne warto skorzystać z tej atrakcji .Nalezy tylko uważać na kamienie wystające 100 m za Szczawnica ,reszta drogi spływu jest spokojna .Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 153beata
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Bardzo dobra organizacja spływu Dunajcem,transport,fachowe przeszkolenie jak się zachować na tej miejscami rwącej rzece.Polecam każdemu kto chce na własnej skórze poczuć dreszczyk emocji.Niezapomniane wrażenia i widoki.Tylko strach ma wielkie oczy,kto sam nie spróbuje niech żałuje.Kajaki pneumatyczne, bardzo bezpieczne,wydaje mi się ,że znacznie lepiej pokonywały rwące fale niż polietylenowe.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, dziobus