Hotels.com
Booking.com
StayForLong
Wyświetl wszystkie 10 ofert
Zrecenzowano: 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego smrodu i zgiełku. Cudowna Pani Monika wspaniale nas ugoscila w przepięknej góralskiej willi. Śniadania pyszne z lokalnymi produktami. Na pewno wrócimy. Miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 792beatan
Zrecenzowano: 4 lutego 2017

Nowa drewniana willa położona jest na szczycie góry na końcu drogi. Rano budzi słońce i piękne widoki. Wieczorem cieszą wzrok światła w dolinach i na stokach narciarskich. Bardzo gościnny i miły gospodarz spełnia wszystkie prośby z uśmiechem. Willa jest urządzona gustownie i ze smakiem, jest nieprawdopodobnie czysto. W pokoju było bardzo ciepło, aż prosiliśmy o obniżenie temperatury. Śniadania bardzo dobre, kawa z ekspresu bardzo aromatyczna, a domowe ciasto pieczone przez gospodarza rozpływa się w ustach.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Maciej N
Zrecenzowano: 23 maja 2016

Dom położony na końcu świata. W okolicy łąki, pagórki, dalej lasy, dalej góry, dalej nie ma już nic ... Widoki aż po horyzont zapierają dech w piersiach. Dom nowy, zadbany, nowoczesny. Pokoje gościnne na II piętrze więc wejście z walizkami na dłuższy pobyt może być męczące ... Pokój z wygodnymi łóżkami, bielutką pościelą. Szkoda, że brakuje drobiazgów które ułatwiłyby życie i uprzyjemniły pobyt, a sprawy proste i tanie w organizacji - na dużych balkonach nie ma żadnych mebli (wystarczyłyby krzesła, leżaki, stoliki), w łazience nie ma żadnych mydeł, więc nawet na jedną noc trzeba ze sobą wziąć "na plecy całą szafę", a wystarczyłby choćby dozownik z mydłem przy prysznicu i umywalce. Niestety nie ma też ręczników - szkoda. Fajnie byłoby gdyby w łazience była suszarka do włosów. Jeśli chodzi o pozostałe sprawy to duże plusy dla Pani Małgosi - bardzo sympatyczna i pomocna. Plus za miejsce w ogrodzie do grillowania, za duży parking, za drobiazgi typu woda w dzbanku i szklanki na parterze i możliwość zaparzenia sobie kawy (kapsułki odpłatne po 3 zł). Ogólnie jest dobrze, ale wymienione przeze mnie brakujące drobiazgi sprawiłyby, że pobyt można by określić jako wręcz idealny ...

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, Elale E
Zrecenzowano: 31 grudnia 2015

Pierwsze wrażenie: na końcu świata, po refleksji: a może to świat tu właśnie się zaczyna. Miejsce urokliwe. Dom położony na górze z pięknymi widokami na okoliczne pasma górskie i zabudowania w dolinach. W środku czysto i miło. Gospodarze bardzo serdeczni, gotowi udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Pokoje dość przestronne, schludne z łazienkami. Wi-fi bezpłatne i dostępne na terenie całego pensjonatu. Do dyspozycji gości aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem na wodę i ekspresem do kawy. Śniadania domowe. Obok pensjonatu zaaranżowany parking na 5-6 samochodów. Świetne miejsce na wypad w Pieniny. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, GrzegorzG913
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Właściciel, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2016

Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę uzupełnioną tak pięknym komentarzem.
Pozdrawiamy z miejsca, gdzie świat się kończy i zaczyna - po prostu z Grywałdu w malowniczych Pieninach. Edyta & Michał

Zrecenzowano: 21 lipca 2015

jak dla mnie miejsce jest fantastyczne- prawie na końcu świata, doskonała aby uciec od zgiełku

pokoje duże, czyste, zadbane

zmieniłabym jedynie formę prysznica w łazience- brodzik mile wskazany

śniadania bardzo bogate, smaczna a wszystko świeże

minusik za drogę dojazdową, nie wiem, czy dojechałabym tam zminą....ale zawsze można zaparkować w dole wsi

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Kasia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Właściciel, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 23 lipca 2015

Serdecznie dziękujemy. Było nam bardzo miło gościć Państwa w naszych skromnych progach. Cieszymy się, że docenili Państwo walory naszego obiektu i jego położenia.