Hotels.com
ZenHotels.com
Booking.com
Wyświetl wszystkie 10 ofert
Zrecenzowano: 31 grudnia 2015

Pierwsze wrażenie: na końcu świata, po refleksji: a może to świat tu właśnie się zaczyna. Miejsce urokliwe. Dom położony na górze z pięknymi widokami na okoliczne pasma górskie i zabudowania w dolinach. W środku czysto i miło. Gospodarze bardzo serdeczni, gotowi udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Pokoje dość przestronne, schludne z łazienkami. Wi-fi bezpłatne i dostępne na terenie całego pensjonatu. Do dyspozycji gości aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem na wodę i ekspresem do kawy. Śniadania domowe. Obok pensjonatu zaaranżowany parking na 5-6 samochodów. Świetne miejsce na wypad w Pieniny. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, GrzegorzG913
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Właściciel, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2016

Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę uzupełnioną tak pięknym komentarzem.
Pozdrawiamy z miejsca, gdzie świat się kończy i zaczyna - po prostu z Grywałdu w malowniczych Pieninach. Edyta & Michał

Zrecenzowano: 21 lipca 2015

jak dla mnie miejsce jest fantastyczne- prawie na końcu świata, doskonała aby uciec od zgiełku

pokoje duże, czyste, zadbane

zmieniłabym jedynie formę prysznica w łazience- brodzik mile wskazany

śniadania bardzo bogate, smaczna a wszystko świeże

minusik za drogę dojazdową, nie wiem, czy dojechałabym tam zminą....ale zawsze można zaparkować w dole wsi

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Kasia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Właściciel, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 23 lipca 2015

Serdecznie dziękujemy. Było nam bardzo miło gościć Państwa w naszych skromnych progach. Cieszymy się, że docenili Państwo walory naszego obiektu i jego położenia.

Zrecenzowano: 26 marca 2015

Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Przestronne i czyste pokoje, miła obsługa oraz obfite śniadania. Dojazd do willi może nastręczać pewne trudności, ale warto. Świetna baza wypadowa w Pieniny, jak również w Gorce. Polecam

Termin pobytu: listopad 2014
Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Właściciel, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 28 marca 2015

Dziękujemy niezwykle serdecznie

Zrecenzowano: 20 marca 2015

Doskonałe miejsce na wypoczynek. Gorąco polecam zarówno w zimie jak i latem. Pokoje przestronne i klimatyczne. Dodatkowym plusem są urocze detale architektoniczne. Dookoła cisza i spokój oraz przede wszystkim zapierając dech widok na Tatry.

Termin pobytu: styczeń 2015
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, WarMaria

Dziękujemy za tak miłą dla nas opinię. Pozdrawiamy serdecznie

Zrecenzowano: 17 marca 2015

Bardzo wygodne pokoje, cisza, spokój, cudowne widoki za oknem, pyszne śniadania, bardzo przyjazny właściciel. Dobra baza wypadowa jeśli posiada się samochód. Stanowczo polecam i zachęcam do odwiedzin.

Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Dropsbee
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michał D, Owner, Willa GrywałdOdpowiedź udzielona 18 marca 2015

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i miło spędzony czas, choć tu - w TripAdvisor nie wiadomo do kogo się zwracamy... Pozdrawiam niezwykle serdecznie