Miejsce warte poznania i zobaczenia.

W pięknym i coraz bardziej zadbanym Grybowie,niesamowita atrakcja zamek Stara Baśń.W ciekawych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Wojciech O
Magiczne miejsce

Super atrakcje dla młodszych i starszych, bardzo mili właściciele, każdy znajdzie coś dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marzena M

Miejsce godne polecenia, jakby podróż w czasie, zwłaszcza dla fanów średniowiecza. Za każdym razem kiedy przekraczam mury wpadam w zachwt, jak za pierwszym razem . Daję słowo że na każdym z Was wywrze takie samo wrażenie. Zapraszam do odwiedzenia.

1  Dziękujemy, ciociakosa

Stara Baśń to niesamowite miejsce! Wyjątkowa atmosfera żywej historii i niespodziewanych odkryć. Pasja Właścicieli wyczuwalna jest na każdym kroku. Aż chce się przenieść do przeszłości. Gorąco polecam każdemu wizytę w tym magicznym miejscu! :-)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Ania U

Aplikacja i oprowadzający nas animator w bardzo ciekawy i w przystępny sposób opowiedział nam przepiękną historię o Grodzie, gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, pawel_jarzabek
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Z mężem wybraliśmy się do Starej Baśni na poślubną sesję zdjęciową. Miejsce dosłownie jak z bajki, mieliśmy wrażenie jakbyśmy cofnęli się w czasie. Miejsce z duszą, stworzone od podstaw przez ludzi z sercem i pasją. Brak wyobraźni by użyć słów adekwatych do opisu tego wspaniałego miejsca. Właściciele z ogromnym ciepłem w sobie i życzliwością. Polecamy każdemu i wrócimy. Będąc tam spelnilo sie kolejne z naszych marzeń. Dziękujemy !!!

1  Dziękujemy, Madziorek88
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Po przekroczeniu bram przenosisz się do innej epoki. Charyzmatyczny Kasztelan Krzysztof wraz z rodziną zapewnia fantastyczny klimat. Jako przewodnik i budowniczy grodu dba o każdy szczegół. Nie ma tu komercji, a atmosfera przygody tak wciąga, że chce się tam spędzać więcej niż jedno popołudnie. Podziw, szacunek za wysiłek i podziękowania za pyszna kawę.... Kasztelanie powodzenia i przychylności od ludzi!

1  Dziękujemy, RobertK6593