ZAMEK POWSTAŁY Z MARZEŃ

Zdecydowanie warto odwiedzić. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie przeszłość przemawia do nas z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
aniamiami
Miejsce warte poznania i zobaczenia.

W pięknym i coraz bardziej zadbanym Grybowie,niesamowita atrakcja zamek Stara Baśń.W ciekawych... Przeczytaj więcej

Wojciech O

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Z mężem wybraliśmy się do Starej Baśni na poślubną sesję zdjęciową. Miejsce dosłownie jak z bajki, mieliśmy wrażenie jakbyśmy cofnęli się w czasie. Miejsce z duszą, stworzone od podstaw przez ludzi z sercem i pasją. Brak wyobraźni by użyć słów adekwatych do opisu tego wspaniałego miejsca. Właściciele z ogromnym ciepłem w sobie i życzliwością. Polecamy każdemu i wrócimy. Będąc tam spelnilo sie kolejne z naszych marzeń. Dziękujemy !!!

1  Dziękujemy, Madziorek88
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Po przekroczeniu bram przenosisz się do innej epoki. Charyzmatyczny Kasztelan Krzysztof wraz z rodziną zapewnia fantastyczny klimat. Jako przewodnik i budowniczy grodu dba o każdy szczegół. Nie ma tu komercji, a atmosfera przygody tak wciąga, że chce się tam spędzać więcej niż jedno popołudnie. Podziw, szacunek za wysiłek i podziękowania za pyszna kawę.... Kasztelanie powodzenia i przychylności od ludzi!

1  Dziękujemy, RobertK6593
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z niebywała checia odwiedziliśmy Starą Baśń ponownie w tym roku, wcześniej się umawiając z kasztelanem. Wspaniały zamek cały czas rozwija się .

1  Dziękujemy, 102maciekt
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli moglbym dalbym temu miejscu 6 gwiazdek, bardzo dobra lokalizacja, ( na trasie do Krynicy Zdroj), zapierajace dech w piersiach budynki, odwzorowane bardzo dokladnie na sredniowieczny styl, czulem sie tam jak przeniesiony w czasie, duzy plac zabaw, dzieciaki na pewno nie beda sie nudzic, mozliwisc wynajecia pokoi, ktore byly bardzo przytulne i czyste. Na sam koniec nalezy wspomniec o wlascicialach, pani Dorocie i panu Krzysztofie ktorzy nie tylko dysponuja ogromna wiedza ale takze przyjeli nas cieplo i serdecznie. Kazdy kto bedzie w Grybowie i okolicach niech nie zapomni wstapic do Starej Basni, niezapomniane wrazenia!

Dziękujemy, Witcher666
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rekonstrukcja Grodu Warownego "Stara baśń" - serdecznie polecamy odwiedziny Grodu warownego. Pięknie zachowany klimat tamtych czasów. Przekraczając bramę cofamy się w czasie. Właściciele bardzo mili i otwarci. Idealne miejsce do poznania historii oraz miłego spędzenia czasu. Polecamy.

1  Dziękujemy, Beata G