Grybów
ZAMEK POWSTAŁY Z MARZEŃ

Zdecydowanie warto odwiedzić. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie przeszłość przemawia do nas z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
aniamiami
Miejsce warte poznania i zobaczenia.

W pięknym i coraz bardziej zadbanym Grybowie,niesamowita atrakcja zamek Stara Baśń.W ciekawych... Przeczytaj więcej

Wojciech O

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z niebywała checia odwiedziliśmy Starą Baśń ponownie w tym roku, wcześniej się umawiając z kasztelanem. Wspaniały zamek cały czas rozwija się .

1  Dziękujemy, 102maciekt
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli moglbym dalbym temu miejscu 6 gwiazdek, bardzo dobra lokalizacja, ( na trasie do Krynicy Zdroj), zapierajace dech w piersiach budynki, odwzorowane bardzo dokladnie na sredniowieczny styl, czulem sie tam jak przeniesiony w czasie, duzy plac zabaw, dzieciaki na pewno nie beda sie nudzic, mozliwisc wynajecia pokoi, ktore byly bardzo przytulne i czyste. Na sam koniec nalezy wspomniec o wlascicialach, pani Dorocie i panu Krzysztofie ktorzy nie tylko dysponuja ogromna wiedza ale takze przyjeli nas cieplo i serdecznie. Kazdy kto bedzie w Grybowie i okolicach niech nie zapomni wstapic do Starej Basni, niezapomniane wrazenia!

Dziękujemy, Witcher666
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Rekonstrukcja Grodu Warownego "Stara baśń" - serdecznie polecamy odwiedziny Grodu warownego. Pięknie zachowany klimat tamtych czasów. Przekraczając bramę cofamy się w czasie. Właściciele bardzo mili i otwarci. Idealne miejsce do poznania historii oraz miłego spędzenia czasu. Polecamy.

1  Dziękujemy, Beata G
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Miałam przyjemność być współorganizatorem spotkania dla ponad 100 osób. Od samego początku współpraca ze Starą Baśnią opierała się na partnerstwie, wzajemnej pomocy. Mogliśmy skorzystać z doświadczenia Gospodarzy i ich pomysłów. Efekt końcowy rewelacyjny. Echo imprezy unosi się w terenie po dziś dzień. Sam zamek zjawiskowy, z duszą i klimatem, które unoszą się zaraz po przekroczeniu bram.
Gospodarze Starej Baśni to osoby z pasją, zaangażowaniem, otwarte na nowe pomysły, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, AliszD
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bardzo gorąco polecamy odwiedzenie warowni. Właściciele wspaniali i otwarci ludzie. Wszystko bardzo interesujące. Można poczuć klimat tamtych czasów.Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjecie. Napewno jeszcze kiedyś tu przyjedziemy.

1  Dziękujemy, Mateusz N